#10 Wesley Sneijder - Sayfa 267 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
dogru zamanda gönderildi

son 2 sezon tempoyu kaldiramayan ve büyük maçlarda vasat performans sergileyen bir wesley sneijder vardi

belhandanin yetersiz olmasi bu gerçegi degistirmiyor

neyse ki al ghawatta kendisini tekrar buldu :hat:

1525203172790.png

Sneijder şu takımda olsa gomisi gol manyağı yapardı adam o kadar çok araya kaçıyor top atan yok siz doğru zamanda gitti diyip kendinizi avutun en kötü döneminde 15 asist yaptı be.

Hayır değere binmedi boş yapmaya gerek yok. Selçuk gibi statik ve zayıf değildi enerjisi olan koşan biriydi bunu demek istedim.

Ki bunu da hep dedim zaten enerjik ve güçlü birisi Ndiaye ama ahım şahım top oynamadı.

sent via GSC

Top saklama olayı hiç yoktu ama attığı ince paslari da atacak bir Allahı kulu yok takımda.
Mermi gibi vurduğu sutlari da. Gevsekte değildi. Götü kaldıramıyor dendiğinde en çok koşan da kendisiydi. En azından mücadele ettiğinden şüphemiz yoktu.
Kısacası baya baya kazık kaçtı bu adamı gönderip yerine belhanda yi alarak.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Haklisin da son 20 senede kac tane Sneijder gibi oyuncumuz oldu? Belhanda yerine atiyorum Tadic, Kagawa veya bir baskasi gelseydi yine elestirilecekti, yine Sneijder ile kiyaslanacakti.

Simdi diyeceksin ki eger Sneijder gibi birini yolluyorsan yerini ayni kalitede bir oyuncuyla doldurman lazim... ama kolay mi Sneijder gibi bir oyuncu bulmak?

Belhanda kariyeri boyunca mac kazandiran ve skorer bir ofansif orta saha olmadi. Bu yuzden Belhanda yanlis transferdi. Burada elestirilecek biri varsa o da transfer listesini hazirlayan kisilerdir.
Burdq elestirilecek tek kişi egosundan sneijder ı gönderen dursun dur.
Bahanesi de neydi biliyo musun? Sneijder in yönetim işlerine karışması.
Bunu sağlayan kim? Gene kendisi...

Kendi hatasından kaynakli bir hata daha yapıp sneijder ı yolladı.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

kadro belhanda üstüne kurulu değil de, sneijderin iş yapabileceği tarzda bir kadro kuruldu hakkaten.
takımda paslı oyunda kritik iş yapan ve uzaktan bombalayan adam eksiğimiz var net.
kadro planlamasının monçinin çin versiyonunu tarafından yapıldığı düşünülürse normal aslında.

kadro belhanda üzerine kurulmadi ki

belhanda kadronun bir parçasi - alternatifi olmadigi için mecburen oynatiliyor

zaten kadroyu 1 oyuncunun üzerine dogru degil. o oyuncu yoksa ne yapacaz?

Doğru değil ama tudor yaptı malesef belhanda berbat oynamasına rağmen olmayınca takımın aksama nedenide o aynı şekil gomis , fernando , garry kim oynamazsa oynamasın yine aksar takım hemde aşırı derecede az değil.

Doğru değil ama tudor yaptı malesef belhanda berbat oynamasına rağmen olmayınca takımın aksama nedenide o aynı şekil gomis , fernando , garry kim oynamazsa oynamasın yine aksar takım hemde aşırı derecede az değil.

ben bunu normal buluyorum çünkü bir sezonda Murhanin açtigi konular gibi 30 topçu alamayiz. Dursun kadroyu ilk 2 sezonda gereken topçulari almayarak çürüttü, 3.cü sezonda bana göre Tudor ve Cenkle beraber dogru transferler yaparak güçlü bir kadroya ilk adim atti. 2 sezon gecikti ama yine de yapti

Yeni baskan Fatih Terimle kurulan kadroyu daha da güçlü yapacaklarindan eminim.

ben bunu normal buluyorum çünkü bir sezonda Murhanin açtigi konular gibi 30 topçu alamayiz. Dursun kadroyu ilk 2 sezonda gereken topçulari almayarak çürüttü, 3.cü sezonda bana göre Tudor ve Cenkle beraber dogru transferler yaparak güçlü bir kadroya ilk adim atti. 2 sezon gecikti ama yine de yapti

Yeni baskan Fatih Terimle kurulan kadroyu daha da güçlü yapacaklarindan eminim.

Terime bende güveniyorum iskelet fena sayılmaz süsleme işi terimde.

Ben değil resimler konuşsun rdaş

hqdefault.jpg

Üst Alt