#10 Wesley Sneijder - Sayfa 290 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
6 gol attığı için mi önde o zaman Fernandodan falan da daha fazla katkı verdi böyle bir bakış açısı olamaz.
fernando 10 değil 6 numara, kıyaslanacağı alan farklı. apaçiyi savunmak için şekilden şekile girmeye gerek yok. adam geçen sene berbattı inşallah bu sene düzelir diyelim. adamı övmek için neredeyse tarıkla kıyaslama yapacaklar.

fernando 10 değil 6 numara, kıyaslanacağı alan farklı. apaçiyi savunmak için şekilden şekile girmeye gerek yok. adam geçen sene berbattı inşallah bu sene düzelir diyelim. adamı övmek için neredeyse tarıkla kıyaslama yapacaklar.
Lan ne alakası var , Tolga ve Belhanda santrafor mu ikiside orta saha oyuncusu ve farklı rollerde oynadılar bu zihniyete göre Fernando da orta saha İşte , Tolga gol attığı maçlarda sol kanat gibi oynadı ve şansı yaver gitti 3 maçta falan bu kadar gol attı sonra sol kanatta adeta kanser etti takımı , Bu kadar basit futbola bakış açınız olduğu sürece bu taraftar profili değişmez . Tolganın 6 gol attığı dönemde Fernando - Ndiaye - Belhanda üçlüsü oynuyordu bunlar hiç gol atamadı o zaman faydasızlar mükemmel zihniyet cidden , Ben orada Fernando örneğiyle bu zihniyetle dalga geçiyorum anlama gücün yetiyorsa tabi

Lan ne alakası var , Tolga ve Belhanda santrafor mu ikiside orta saha oyuncusu ve farklı rollerde oynadılar bu zihniyete göre Fernando da orta saha İşte , Tolga gol attığı maçlarda sol kanat gibi oynadı ve şansı yaver gitti 3 maçta falan bu kadar gol attı sonra sol kanatta adeta kanser etti takımı , Bu kadar basit futbola bakış açınız olduğu sürece bu taraftar profili değişmez . Tolganın 6 gol attığı dönemde Fernando - Ndiaye - Belhanda üçlüsü oynuyordu bunlar hiç gol atamadı o zaman faydasızlar mükemmel zihniyet cidden , Ben orada Fernando örneğiyle bu zihniyetle dalga geçiyorum anlama gücün yetiyorsa tabi
Maldiaye zaten 1 metre yanına pas atmaktan aciz salağın tekiydi. Belhandanın da ne olduğu belli aynı bokun laciverti işte. Bir tek kalite olarak Fernando var işte. O da 6 numara adamdan gol asist bekleyecek halim yok kendi işini iyi yapması yeterli bizim için.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Diyd2HqWsAIsJP_.jpg

Bu Yolanthe'den, oburu degil

Net sekilde yapiyor derdim ama daha cok kucuk oldugu icin de seyapiyor olabilir
Bence de küçük olduğu için öyle.

Mesela evin en küçükleri hep en değer ve en ilgi görenleri olur çoğu zaman. Bunu çoğu zaman gözlemleriz. En küçük kardeş en küçük çocuk en küçük torun vs hep millet bunlara odaklanır.

sent via GSC

Üst Alt