#10 Wesley Sneijder - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aşı olmayacağını ve saçma sapan bir nedenden dolayı kararını savunan "her bir insan" benim gözümde cahildir.

Bilime güvenmek zorundayız. Bilim insanlarına inanmak yerine ortalıkta dolaşan asparagas haberlere mi inanacağız?

Bilim yeterince müsbet değilse insanlar çekincelerini dile getirip seçme haklarını kullanabilirler. Buna saygı duymak zorundasın. Cahillik aşı olup her önüne gelen yeniliği benimsemekle geçen/düzelen birşey değil. Seni anlıyorum ama agresif ve ön yargılı olduğunu düşünüyorum.

Aşı olmayacağını ve saçma sapan bir nedenden dolayı kararını savunan "her bir insan" benim gözümde cahildir.

Bilime güvenmek zorundayız. Bilim insanlarına inanmak yerine ortalıkta dolaşan asparagas haberlere mi inanacağız?
Yani sence 'mesela' hiç kimsenin birşey olduğunda herhangi bi nedenden ötürü hiç bir sorumluluk almaması ve aşı olmayanların bunu sorgulaması cahilce fakat hiç sorgulamadan aşı yaptıran sen aydınsın öylemi?

+ Bilim hiç bir zaman zamanla yapılan hataları düzeltmedimi (bugünün doğru/iyi olduğu düşünülen birşeyin ileride yanlış/zararlı olması)?

Cahilce demen hem ayıp hem komik olmuş bence!

SM-G975F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt