#10 Wesley Sneijder - Sayfa 315 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Fatih Hocamızla arası nasıl acaba

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Iyidir herhalde

'FATİH TERİM İLE ÇALIŞMAK İSTERİM'

— Fatih Terim ve Mourinho ile tekrar çalışmak isterim. İkisiyle de aram çok iyiydi. Mourinho, Real Madrid'den ayrıldıktan sonra bana öz güven verdi. Fatih Terim'de aynısını Inter'den ayrıldıktan sonra yaptı. Saha dışında ikisinin de benzer olduğunu söyleyebilirim. Gelecekte ikisiyle de yeniden çalışmayı çok isterim. Fatih Terim beni Galatasaray'a getirdi ve ilk günden itibaren orada özel bir yerim olduğunu hissettirdi.

Hani lan adam kendi gitmek istemiş bir de bu olaydan dolayı bir ton tantana döndü.Mikronfonlarımız Wesley Sneijder'de..

Cevap hakkı doğdu

Bazen dogru ama eksik söylerek olaylari manipule edebilirsin. Alanya macindan sonra gitmek istedi dedi, Amerika dedi, olmadi dedi, bizde böyle hallettik dedi Cenk.
Bana kalirsa Sneijder klasik tavirlarindan koydu yönetim üzerinden hocaya baski, ve gitmek istiyorum pokeri ile. Alanya macindan sonra degil, ama sezon sonunda tepiklediler bunlarda.

ABD olsa belki yine gönüllü giderdi, ama olmadiysa kalmayi yeglemis olabilir sneijder...

Üst Alt