#10 Younès Belhanda (ARŞİV) - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Younès Belhanda (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda'yı ölsem Türkiye'ye yollamam diyen Montpellier Başkanı, Belhanda'nın Türkiye'ye geldiği gün hayatını kaybetti.

R.I.P.

DDgWquCWsAE0YSV.jpg

Sneijder ile karşılaştırılmasını hiç doğru bulmuyorum. Bunu geçersek Belhanda riske girilebilecek bir futbolcu. Burada iş Tudor'da bitiyor. Bu adam hep istediği zaman oynadı. Tudor sade bir oyun aşılayabilirse, çok yararlı olacaktır. Ama bireysel olarak iş yükü verirse, hiçbir yol olmaz.

yazik lan adama daha sahaya ayak basmadan herodan itin seyine soktular
ilk kötü macinda isliklanir
hele vurdumduymaz tavirlar sergilerse tudora monte edip sutlarlar
yagli surat oldugu sürece gelecek sezon da böyle rezaletler yasariz

Gesendet von meinem SM-G925F mit Tapatalk

Dursuntroll'ler karşılamaya gitmişler bir de, TV'ler de Galatasaray taraftarı karşılamaya gitti diye haber yapıyor. Küfür bile edesi gelmiyor insanın artık.

Dursun Özbek: Öncelikle Belhanda'ya hoş geldin diyorum. Önümüzdeki sezon başarımız için koşturacak. Çok huzurlu bir sezon diliyorum
Younes Belhanda: Galatasaray ailesine dahil olmaktan mutluluk duyuyorum. Türkiye'nin en büyük kulübü ve 1 numarası

Younes Belhanda: "Montpellier Başkanı bana çok şey vermiş bir insan."
Younes Belhanda: "Bunu tartışmaya bile gerek yok. Türkiye'nin en büyük kulübü Galatasaray olduğu için buradayım."
Younes Belhanda: Cenk Ergün beni ziyarete geldiğinde ona da söyledim; Fenerbahçe'de ve Beşiktaş'tan talep geldi ama ben burayı tercih ettim.

Belhanda: "Sneijder ile oynamak çok büyük bir onur olacak. Bu tip oyuncularla oynamak herkese heyecan verir."
Younes Belhanda: "Eğer gol atarsam taklalarımı göreceksiniz."
Belhanda: Nice'in beni almaya ekonomik imkanları yetmedi.
Dursun Özbek: "Sneijder izinli. Önümüzdeki hafta gelecek. Devam edip etmeme konusunda görüşeceğiz."

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt