#10 Younès Belhanda (ARŞİV) - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Younès Belhanda (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kamp zamanı adam izin aldıysa, wesley gitmiş demektir

melo da katılmamıştı sonra gitmişti, geçen sene bejeke de sosa da aynı durum olmuştu

1409a709b1ea423faa5c0f52becb8d0b.jpeg

f881a1dbecc94ad182e02bb6146e046d.jpeg

a28972d1dd964fe2ad8e60c4eb40bf72.jpeg

d4ad73ab958a40bda6f1ff21285fb4b7.jpeg
İstinye üni nedir Yaw capaya falan gönderin su adamlari

Yeni bir yetenksizi daha kadromuza kattık.

Selçuk'un ileri uç versiyonu.

Ortasahada topla buluşup 5-10 metre öne doğru hizlica sürüp sağa sola pas vermekten başka bir şey bilmiyor.
Araya pas verme,tek top yapma,hızlı düşünme,oyunu açma,çalım atma gibi yetenekleri YOK.

Vasat altı futbolcu.
Aldığı paranın altında ezilir.

Tudor kazığı.

Sürün yağlı surat!

Alınmasın demiyorum ama bu paraya bu adam etmez arkadaşlar.
Hele hele Sneijder'le karşılaştırmak için psikopat olmak gerek!!! Bu paraları vermek için(anlaşma da bir domalmadığımız kalmış) adamın ne gibi bir artısı var? Kafayı yememek elde değil.
Yağlı surat, Aziz gibi ergen taraftara oynamayı öğrendi... Af buyrun ama çoğu ergen taraftar Sneijder ve Belhanda arasındaki farkı kavrayacak kapasiteye sahip değil...

Montpellier başkanı zamanında 2 Nasri, 3 Ben Arfa yapar demişti. Geçen Zidane videosu izledim, bazı özellikleri benziyor cidden Zidane'a. Topu alıp dönmesi, ani çalımları, top kontrolü, etkili şutları. Disiplinsizliğini Tudor giderirse yeniden küllerinden doğabilir bu ligde. Etkileyici özellikleri var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt