#10 Younès Belhanda (ARŞİV) - Sayfa 495 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Younès Belhanda (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Pff dar görüşle bakan insana bişey anlatmakta zor oluyor yaw her maç benzer yorumları yapmaktan sıkılmayanlar var,Beğenenlere laf atıp duranlar eleştirenlere laf gelince hemen saçma sapan laf ediyor,8-10 M verildi diye Messi bekleyenler futbolun gerçeklerinden çok uzak,Yılda 5 Milyona yakın kazanan 2 oyuncumuz vardı geçen sene çoğu maçta yürüyen ama onların isimleri büyüktü eleştirmek olmaz

Son düzenleme:
Görüşler dar mı, geniş mi bilmiyorum ama tek gördüğüm ucuz olmayan bir oyuncumuzun henüz yeterli katkı vermediği. Bunu geçen sezon daha fazla kazanan oyuncuların olması, ki o oyunculara neler neler söylendi yani öyle hiç bir şey söylenmedi gibi bir durum yok, değiştirmez.

Ve hayır kimse Messi performansı beklemiyor o bizim bütçemizi aşar ama can alıcı nokta da tam orası, bizim için verilen bu paralar az buz değil.

Bu yüzden beklenti Konya maçı, her maç o seviye olmayacağı ise gayet tabii bir gerçek ama en azından onun yarısını. Böyle bir devamlılık göstermesi gerekiyor artık, malum sezonun sonuna doğru yaklaşıyoruz.

Eğer bu sezonun üç beş hafta sonra bitmesini istemiyor isek Konya maçı performansına ihtiyacımız var. Bu görüş dar mı geniş mi bilemem ama emin olduğum bir şey var, o da o performansa şiddetle ihtiyacımız olduğu.

Bonservis bedeli,Maas ve Sneijder'in yerine geldigi icin dogal olarak bir beklenti olusuyor

Beklentiyi karsiliyamiyor belki ama herhangi bir katkisi yok demek yanlis ve art niyetle abartilmis bir yorum olur

Gomis 20 gol 5 asist

Rodrigues 5 gol 8 asist

Feghouli 5 gol 4 asist

Belhanda 2 gol 8 asist

Tolga ve Maicon'un attigi ekstra golleri saymazsak yazdigim oyuncularin takim adina aslinda önemli oyuncular oldugu gercegi ortaya cikiyor

Belhanda'nin performansi 10 milyon'luk performans mi tabiki degil buda bir gercek ama takinti haline getirdiginiz icin biraz da nefretle bazen abartiyorsunuz

Son maçlarda beğeniyorum, bence dün de gayet iyi oynadı.

Daha önce de yazdım. Bu adamın oynamadığı maçlarda hücum gücümüzün ciddi manada vitesi düşüyor.
Eğer şampiyon olacaksak, en çok ihtiyacımız olan oyuncu Belhanda'dır an itibariyle.

Ha yeterli mi, değil elbette. Daha da iyi olabilir, olmalı da.
Aldığı parayı haketmiyor denebilir, çok fazla para verildi de denebilir. Bunlar aslında eleştiri değil tespittir. Ama 800K'lık oynuyor, takıma hiçbir yararı yok vs demek eleştiri değil net bi şekilde farklı sebeplerden dolayı adama saldırmaktır...

O yüzden de, Ercan Kinay başta olmak üzere 2-3 arkadaşın daha Belhanda'yı ölümüne savunmasını artık normal karşılıyorum. Etki tepki meselesi.
Bu gerçek hayatta da vardır.

Okulda her fırsatta aşağılanan, yerden yere vurulan, ezilen bazı öğrenciler vardır. Bu öğrenciler bazen sürekli sorun çıkaran bazı tipler tarafından korunur, bir nevi himayesi altına girer. Ona yapılan her şeyi kendilerine yapılmış sayarlar.

Şu anda yaşanan durum da tam olarak bu.

Tek bir gerçek var: O da şu ana kadar ne yerden yere vurulacak kadar kötü, ne de çok övülecek kadar iyi oynadı overallda. Daha büyük gerçek ise, net bi şekilde çok ihtiyacımızın olduğudur...

Son düzenleme:
Destek olunmalı diyen arkadaşlar, stadyumda bu adama ne zaman tepki oldu yahu? Konya maçında mücadelesi için alkışlandı, dün hem maç içinde hem maç sonrası alkışlandı?

Son düzenleme:
Bir gelirken instagramda kufur edilmisti o kadar.O olay da efsanemiz Muslera'ya da yapildi gecenlerde.Cok buyuk bir olay degildi yani.
Kocaman adamlar sosyal medyanın nasıl bir yer olduğunu bilmiyorlar sanki. Hadi bunu geçtim, sosyal medya üzerinden yapılandan etkilenen biri nasıl oluyor da bazı maçlarda iyi performans gösteriyor? Bu işin er meydanı stadyum, olan orada olur.

Son düzenleme:
Bonservis bedeli,Maas ve Sneijder'in yerine geldigi icin dogal olarak bir beklenti olusuyor

Beklentiyi karsiliyamiyor belki ama herhangi bir katkisi yok demek yanlis ve art niyetle abartilmis bir yorum olur

Gomis 20 gol 5 asist

Rodrigues 5 gol 8 asist

Feghouli 5 gol 4 asist

Belhanda 2 gol 8 asist

Tolga ve Maicon'un attigi ekstra golleri saymazsak yazdigim oyuncularin takim adina aslinda önemli oyuncular oldugu gercegi ortaya cikiyor

Belhanda'nin performansi 10 milyon'luk performans mi tabiki degil buda bir gercek ama takinti haline getirdiginiz icin biraz da nefretle bazen abartiyorsunuz

2 gol 10 asist. 2 de kupada var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yakın geçen maçlarda katkısı yok,sadece karabük maçı var tek fark almışız ve assist yapmış.Onun harici 3-0 5-0 maçta 1 assist yapmış olmasada olur yani.

Merak ettim forumda bunun formasini alan var mi hic ?

Bizim son yillardaki 10 numara giyen futbolculardan benim 2 tane Arda(malesef), Melo, 2 tane Sneijder, Hakan Sükür, Hagi, Necati, Lincoln formalarim var.

Uzun senelerdir ilk defa 10 numara forma almadim bunun yüzünden. Bu sene Muslera kaleci formasi aldim ilk defa.

10 numara takintim gibi birsey var genelde 10 numara giyen oyuncularin formasini alirim bazi istisnalar haric (Hakan Sükür 9, Drogba 11, Milan Baros 15, Ronaldo 9, Henry 14, Bülent 3 vs gibi).

Merak ettim forumda bunun formasini alan var mi hic ?

Bizim son yillardaki 10 numara giyen futbolculardan benim 2 tane Arda(malesef), Melo, 2 tane Sneijder, Hakan Sükür, Hagi, Necati, Lincoln formalarim var.

Uzun senelerdir ilk defa 10 numara forma almadim bunun yüzünden. Bu sene Muslera kaleci formasi aldim ilk defa.

10 numara takintim gibi birsey var genelde 10 numara giyen oyuncularin formasini alirim bazi istisnalar haric (Hakan Sükür 9, Drogba 11, Milan Baros 15, Ronaldo 9, Henry 14, Bülent 3 vs gibi).

Ercan Kinay ?

aldin mi heis

Destek olunmalı diyen arkadaşlar, stadyumda bu adama ne zaman tepki oldu yahu? Konya maçında mücadelesi için alkışlandı, dün hem maç içinde hem maç sonrası alkışlandı?

geldiginde küfür edildi twitterde adam hesabini kapatmak zorunda kaldi.
daha nasil tepki olsun ?
bonserviz olayinda hakli olabilirsin, sen zaten her zaman objektif elestiri yaparsin.
ama bu demek olmuyor ki kendi oyuncumuzu bitirelim.
tamam elestiri olur örneigin senin yaptigin gibi ama eminim onun iyi olmasini sende istersin takim katki saglamasi icin.
ne yazik ki bizde rahminin dedigi gibi bazi öyle taraftar varki art niyetlilik ansiklopedisi yazabilirler, sirf gicik gittikleri icin veya hakli cikmalari icin adam kötü performans saglamasini isteyecek durumdalar (düsün daha gelmeden bi maca cikmadan küfür ediliyor). hangi insan bunu kaldirabilir, sonra ayari yok, kirmizi filan fistik.
rahmi nin dedigi gibi bende bazen nefret edip girmek istemiyorum foruma.

simdi ben muslerayi senelerdir elestiriyorum iyi kaleci olmadigini iddia ediyordum cünkü performansi yetersiz, ama onun dokunulmazligi vardi sanki.
bizde cogu elestiri sempatiden dolayi yapilyior gerek performans daha sonra geliyor buda cok yanlis bi durum.
ben performansini elestiriyordum, gercekler daha sonra ortaya cikmaya basladi.
bu ne demek oluyor hic bir oyuncuyu göklere cikarmayacaksin abartmayacaksin, yerin dibininede de sokmayacaksin.
herseyin bir dozaji vardir, ben istermiyim kalecinin kötü olmasini yeterki o iyi olsun GS kazansin.
belhanda da bi yere kadar destek verilmeli yok oynamasin ceza alsin istemek zarardan baska birsey degil !

sonucta önemli olan GSdir.

geldiginde küfür edildi twitterde adam hesabini kapatmak zorunda kaldi.
daha nasil tepki olsun ?
bonserviz olayinda hakli olabilirsin, sen zaten her zaman objektif elestiri yaparsin.
ama bu demek olmuyor ki kendi oyuncumuzu bitirelim.
tamam elestiri olur örneigin senin yaptigin gibi ama eminim onun iyi olmasini sende istersin takim katki saglamasi icin.
ne yazik ki bizde rahminin dedigi gibi bazi öyle taraftar varki art niyetlilik ansiklopedisi yazabilirler, sirf gicik gittikleri icin veya hakli cikmalari icin adam kötü performans saglamasini isteyecek durumdalar (düsün daha gelmeden bi maca cikmadan küfür ediliyor). hangi insan bunu kaldirabilir, sonra ayari yok, kirmizi filan fistik.
rahmi nin dedigi gibi bende bazen nefret edip girmek istemiyorum foruma.

simdi ben muslerayi senelerdir elestiriyorum iyi kaleci olmadigini iddia ediyordum cünkü performansi yetersiz, ama onun dokunulmazligi vardi sanki.
bizde cogu elestiri sempatiden dolayi yapilyior gerek performans daha sonra geliyor buda cok yanlis bi durum.
ben performansini elestiriyordum, gercekler daha sonra ortaya cikmaya basladi.
bu ne demek oluyor hic bir oyuncuyu göklere cikarmayacaksin abartmayacaksin, yerin dibininede de sokmayacaksin.
herseyin bir dozaji vardir, ben istermiyim kalecinin kötü olmasini yeterki o iyi olsun GS kazansin.
belhanda da bi yere kadar destek verilmeli yok oynamasin ceza alsin istemek zarardan baska birsey degil !

sonucta önemli olan GSdir.
Ben de onu diyorum renktaş, sosyal medya üzerinden yapılan o ahmakça olaydan sonra bir şey olmadı. Sosyal medyanın günümüzde artık asosyal bir medya haline geldiğini sen ben biliyoruz, bunu oyuncuların bilmemesi imkansız. Dolayısı ile orayı ciddiye almak akıl karı değil.

Bundan bağımsız taraftar esas önemli yerde, stadyumda hiç bir tepki vermedi. İki kere yaramazlik yaptığı zaman bile herhangi bir tepki olmadı. Desteğe gelince mücadele ettiği zaman taraftar bunun karşılığını verdi.

Cezalandırma işin doğasına uygun bir şekil de olması gerekiyor idi ama öyle bir imkanımız yok. Neden olması gerektiğini düşündüğüme gelince, böyle oyuncuların kulağını çekmez isen yarın bir gün daha kötü yakabilir. Ceza verme şansımız olmadığı için Fatih hocaya güvenmekten başka çaremiz yok bu konuda.

Son düzenleme:
Ben de onu diyorum renktaş, sosyal medya üzerinden yapılan o ahmakça olaydan sonra bir şey olmadı. Sosyal medyanın günümüzde artık asosyal bir medya haline geldiğini sen ben biliyoruz, bunu oyuncuların bilmemesi imkansız. Dolayısı ile orayı ciddiye almak akıl karı değil.

Bundan bağımsız taraftar esas önemli yerde, stadyumda hiç bir tepki vermedi. İki kere yaramazlik yaptığı zaman bile herhangi bir tepki olmadı. Destek ise mücadele ettiği zaman taraftar bunun karşılığını verdi.

sen öyle diyorsunda belhandanin ne dozajda etkilendigini bilemeyiz ?
gercek performansnini belkide ondan gösteremedi bugüne kadar.
ama yavas yavas aciliyor ve dün aksam ki hareketide güzeldi sanki taraftarla barismis gibiydi.
bundan sonra kendini gösterir ins.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt