#10 Younès Belhanda (ARŞİV) - Sayfa 496 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#10 Younès Belhanda (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DWwHnTQXcAYTVBd

HRAL

sen öyle diyorsunda belhandanin ne dozajda etkilendigini bilemeyiz ?
gercek performansnini belkide ondan gösteremedi bugüne kadar.
ama yavas yavas aciliyor ve dün aksam ki hareketide güzeldi sanki taraftarla barismis gibiydi.
bundan sonra kendini gösterir ins.
Konya maçı, ümidim o maç. Onun yarısını gösterip sezon sonuna kadar uslu dursun yeter de artar bize.

Şampiyonluk moduna geçiş yapsın özellikle montpellier dönemindeki gibi bu takımı rahat şampiyon yapar potansiyeli var en büyük güvencem Terim gibi bir hocayla çalışması bundan sonra ki süreçte daha fazla sorumluluk alacaktır. Özellikle taraftarla olan son dönemdeki yakınlığı da motivasyon olarak üst düzeylere çıkmasını sağlar umarım bundan sonra ki süreçte daha da konsantre olacaktır

Hic izlemedim ama bu Belhanda'nin Montpellier'i sampiyon yapmasi,Sercan'in Bursaspor'u sampiyon yapmasi gibi sehir efsanesi olabilir mi?Belhanda o sezon 12 gol atmis 5'i penaltidan.Bizde de de 9 asisti gorunuyor ama Kayseri,Bursa ve Sivas deplasmani ve Konya kupa maci disinda etkili oyununu hatirlamiyorum.

Hic izlemedim ama bu Belhanda'nin Montpellier'i sampiyon yapmasi,Sercan'in Bursaspor'u sampiyon yapmasi gibi sehir efsanesi olabilir mi?Belhanda o sezon 12 gol atmis 5'i penaltidan.Bizde de de 9 asisti gorunuyor ama Kayseri,Bursa ve Sivas deplasmani ve Konya kupa maci disinda etkili oyununu hatirlamiyorum.

O sezon Giroud'la beraber inanılmaz sorumluluk aldılar sadece 10 numara olarak düşünmemek gerekiyor aslında uygun sistem de 4-3-3'ün ileri 3'lünün solunda çok daha iyi performans sergiliyor. Tek eksiği şut atmaması ama en büyük artısı çoğu 10 numara mücadele etmezken bu onların aksine fazlasıyla top kapıyor :D

Bazi futbolculari izlerken "Su anda bitmis ama bir zamanlar iyiymis" izlenimi verir sana.Ben Belhanda'yi izlerken kariyerinin herhangi bir doneminde iyiymis izlenimini alamiyorum.Hep boyleymis gibi geliyor.
Siz belhandayi modası geçmiş ayağına top gelince oynayan cağ dışı 10 numaralar karistiriyorsunuz dünya futbolunda 10.numara lı sistem yok artık
Nasıl iyi değilmiş izlenimi yok adam yokluğunu ile varlığı arasında gece gündüz gibi fark var bunu artık herkes istesede istemesede fark ediyor artık

GALATASARAY Düşmanlarının ...

Bu topic de enteresan bir kötülüme hevesi var. Herhalde "kötü çıkar" lafını Belhanda onlara yediriyor diye bu istek ve arzu.

Sanki yedek kulübesinde Kroos, Vidal, Verrati vs. var.

Artık kenetlenme ve destekleme vakti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt