#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 235 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda öyle bir sorumsuz adam ki şampiyonluk maçında dahi yakıyordu bizi

Gamsız Donk'u bile adam eden Terim bugün aynı Sabri'ye verdiği tepkiyi verdi o yüzden fazla söze gerek yok

Yediğimiz kazıkla kaldık

Sıkıntı şu ki, bu sene Rodriguez, Feghouli, bunlardan geçen sezona oran ile ne kadar skor katkısı alabileceğiz? Keza mesela bir Tolga ve attığı altı gol, yine Maicon, bu ekstraları bu sene kim yapacak? Yine Gomis, aynı skor katkısına ulaşabilecek mi?

Mücadele, koşu, 6/8/10, adını ne koyarsanız koyun, skor katkısı daha iyi ve net olmalı bu sene.

Bundan katki bekleyen ebesinden öreke beklesin daha iyi. Bu bes para etmez beyinsiz vurdumduymaz kazmayi savunanin da futbol aklindam suphe ederim.

Adam akıllı cevap verecek capı olmayanlar emojiyle yetinsin fazlası ağır gelebilir , Ha Belhanda ile ilgili kalıplaşmış zihinlere açıklama yapmayacağım harcayacak vaktim yok

E ben veriyorum onu da kabul etmiyorsun Can onu ne yapacağız. Bu işin sonu yok adam gidene kadar sen ve 1-2 kişi daha var onlar savunmaya devam edecek ha olabilir bence kötü bir şey değil sadece durumu analiz ediyorum.

E ben veriyorum onu da kabul etmiyorsun Can onu ne yapacağız. Bu işin sonu yok adam gidene kadar sen ve 1-2 kişi daha var onlar savunmaya devam edecek ha olabilir bence kötü bir şey değil sadece durum analiz ediyorum.
Senin dediklerine saygı duyuyorum ve hak veriyorum üstad , Belhanda kusursuz falan değil zaten sadece burada yerildiği kadar kötü değil .

Bundan katki bekleyen ebesinden öreke beklesin daha iyi. Bu bes para etmez beyinsiz vurdumduymaz kazmayi savunanin da futbol aklindam suphe ederim.
Üstüme alınmıyorum ama katkı mevzusuna kenarından köşesinden değindiğim için cevap veriyorum. Bir beklentim yok esasen ama elden ne gelir. Bu adam şu an itibari ile takımda ve kulübe olan külfeti bayağa yüksek. Yağmur duasına çıkma gibi bir durum benimkisi.

Üstüme alınmıyorum ama katkı mevzusuna kenarından köşesinden değindiğim için cevap veriyorum. Bir beklentim yok esasen ama elden ne gelir. Bu adam şu an itibari ile takımda ve kulübe olan külfeti bayağa yüksek. Yağmur duasına çıkma gibi bir durum benimkisi.
Yapacak bir sey yok. Kazigin girdigini kabullenip, ne kadarini kurtarirsak kardir diyecez ve fiko gibi yapip bir menajere pay karsiligi adami sattiracaz. Yoksa boyle igrenc bir adama 3.5-4 milyon vermek icimi dagliyor. Sabri disinda kimseye boyle uyuz olmamistim yaw.

Yapacak bir sey yok. Kazigin girdigini kabullenip, ne kadarini kurtarirsak kardir diyecez ve fiko gibi yapip bir menajere pay karsiligi adami sattiracaz. Yoksa boyle igrenc bir adama 3.5-4 milyon vermek icimi dagliyor. Sabri disinda kimseye boyle uyuz olmamistim yaw.
Şu an ortada olan görüntü kulüpte kimsenin böyle bir niyeti yok. Bu kazığın üzerinde oturmaya devam edeceğiz gibi görünüyor.

Tek umudum vardı dünya kupasında bala öte gol mol atar piyasası artar diye ordada sctı batırdı.Kimse almaz bu adamı çöpün önde gideni.Yerinde 20 dakka Sinan oynadı hiç ofansif orta saha ile alakası olmamasına rağmen asist yaptı.Cl ye bu adamla çıkmak intihar etmek demektir.Umarım bir alıcısı çıkarda 3 e 5 e bakmadan satılır.Yoksa sctıgımızın resmidir.

Belhanda öyle bir sorumsuz adam ki şampiyonluk maçında dahi yakıyordu bizi

Gamsız Donk'u bile adam eden Terim bugün aynı Sabri'ye verdiği tepkiyi verdi o yüzden fazla söze gerek yok

Yediğimiz kazıkla kaldık
Geç de olsa gerçekleri görebilmişsin, tebrik ederim. Hala görmemekte ısrar edenlerin, en bayağısından trollizm peşinde olduklarını zannediyorum...

Transfer sürecinde ve sonrasında, muhtelif defoları nedeniyle -hele de bahsedilen maliyetlerle- Belhanda' nın asla transfer edilmemesi gerektiğini, bonservis free Castro' nun takıma çok daha fazla katkısının olacağını ifade ettim diye, (Ex forumdaş) @Adem Çakar kardeşimizin de desteğiyle, aklın sıra kurduğun alaysı cümleleri hatırlıyor musun?...

Andre Castro; ciddi kariyeri olan, Kasımpaşa' nın sahibi Turgay Ciner' in şampiyonluk hedefi koyduğu sezonda önemli bir bedel karşılığında transfer ettiği, ligin en istikrarlı futbolcularından biri idi. Geçen sezon Göztepe beklenenin üzerinde bir grafik çizdiyse başroldeki adamlardan birisidir. İstikrarlı, orjinal bir 8 numara olarak Belhanda' dan çok daha fazla katkı vermesi muhtemeldi. En önemli nokta; velev ki tutmadı, kaybın en fazla vereceğin yıllık ücret olurdu; Göztepe kaç para vermiş olabilir ki?...

Futbol isimle oynanmıyor. Belhanda uygun ortam bulup, genç yetenek olarak ortaya çıkmış, cilalanıp pazarlanmış; sonrasında devamını getiremeyip balona dönüşmüş futbolcu müsvettesinden başka bir şey değil. Bizde öyle olmadı yani, o haliyle bize geldi. Maliyeti malum, atsan atılmaz, satsan satılmaz. Spor haberlerinde görmeyi umduğum en mutluluk verici haber, kendisinin satıldığına dair bir haber olacaktır; 4-5 milyona şimdiden razıyım; Allah' tan ümit kesilmez...

Herifin sıkıntısı akıllanmıyor ve futbol mentalitesinde bir sorun var. Bugün topu alıp gideceği yerde saçmasapan bir pas verdi Terim delirdi orada.

İkinci yarıda yine geriye attığı bir pas var gol oluyordu kalemizde. Bunu her maç yapıyor. Geriye bakmadan riskli pası hep yapıyor. Herif akıllanmıyor. Kafa gidik.

Herifin sıkıntısı akıllanmıyor ve futbol mentalitesinde bir sorun var. Bugün topu alıp gideceği yerde saçmasapan bir pas verdi Terim delirdi orada.

İkinci yarıda yine geriye attığı bir pas var gol oluyordu kalemizde. Bunu her maç yapıyor. Geriye bakmadan riskli pası hep yapıyor. Herif akıllanmıyor. Kafa gidik.
İyi ki izlemedim, tvde açıktı ama başka işler ile uğraştım. Bu adam bizim şampiyonlar liginde 10 numaramız mi şimdi

SM-G955F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fatih hacı gibilerin efsane futbolcusu. Adam ne kadar işe yaramaz varsa tapıyor.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geç de olsa bunun beş para etmediğini anlamayı başaran arkadaşları görmek gerçekten çok sevindirici.

Şu leşi savunmayı namus davasına çeviren bir kaç futbol cahili kaldı sadece. Evet futbol cahili dedim, bunu kolay kolay kimseye söylemem burada hatta forum hayatımda hiç kullanmadığım bir yakıştırmadır bu.

Ama şu adamı savunan kişi net bir şekilde o tanıma uyuyordur kimse kusura bakmasın.

sent via GSC

Bence sorun Belhanda'nın beş para etmediğinin kabulu değil. Bu herkes tarafından kabul edilince bir şey değişmiyor. Performansından ben de memnun değilim. Ama hali hazırda talibi yokken, gitmeye niyeti de yokken, zararına yollayıp yerine adam almak için yine harcama yapamayız. En azından FFP sopası başımızdayken böyle bir lüksümüz yok. O yüzden iyisini ummaktan başka çaremiz yok gibi geliyor bana.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt