#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 238 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Hayri P. Cund

Ek olarak bana Belhanda'dan aşırı nefret edilmesi de, kendisine karşı aşırı sevgi beslenmesi de garip geliyor. Bide bu aşırı nefret/sevgi konusunun oyuncu özelinden çok, arkadaşların birbiriyle olan husumetlerinden kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Forumda böyle konularda(Aysal/Terim, Sneijder gitsin/kalsın) belli bir noktadan sonra anlaşmaya varılamadığı için konunun özelinden çıkılarak kişisel tartışmalara dönüyor.
Mesela bana antipatik gelmesinin biraz sebebi de aşırı abartılmış övgüler ki bu övgülerin amacı da şüpheli, dolaylı yoldan laf dalaşı yapmak için övüldüğünü düşünüyorum.

Vay cevap yazamayinca beyefendimiz sinirlenmis, tamam uzatmiyorum, yhh deyip gec sen

Algı kasma çaban komik. Kafanda senaryo yazıp güzel oynuyorsun birader.

Ömer Tezcan site:gscimbom.com/threads/10-younes-belhanda.170759

Şunu Google'layıp, gireceğin sayfalarda CTRL+F kombinasyonuyla ismimi yazarak rahatlıkla yorumlarımı ve beğenilerimi bulabilirsin. He gerçi yorumları okumaya bile üşenip anında kafandaki senaryoya göre mimlediğin gerçeği düşünülünce bunu yapmaya uğraşmayacağın da açık.

Aysalcilar,terimciler,bilmem neler bos beles isler bunlar

Sneijder'a elestiri degil de nefret kusanlar ile belhanda'ya yapanlar arasinda bi fark göremiyorum,Galatasaray forumunda kendi capinda cephelesme olusturanlarin olmasi talihsiz bir durum

Büyük topçu zaten hocam 15 milyondan aşağı bırakmaz.

Hazırlık maçından adam asmayın diyeceğim de siz sezon başında astınız zaten adamı Sneijder, 10 numara vs...

Belhanda tam anlamıyla vurdum duymaz arap topçu
Feghouli ise yeteneklerine ihanet edercesine kötü durumda

Al birini vur ötekine hiç fark yok aralarında ben ikisini de banko oyuncu olarak görmüyorum artık umarım satarız. Satamazsak da yedek klübesinde otursunlar ...

Şu korner atışında bile topu attığı bölgede neler olup bittiğinden habersiz, ezbere dürten adam için; akan oyunda çevre kontrolü zayıf dedim diye neler dediler?. Herif adeta futbola ihanet için doğmuş!...

Hem yetersiz, hem ölesiye savunanlar var diye Elano' ya ifrit olmuştum zamanında. Gamsız ve gayretsiz olsa da, hiç olmazsa belli yetenekleri vardı Elano' nun...Bunda hiçbir şey yok; Elano' dan fazla yapabildiği tek şey fazladan birkaç top kazanmaktır; onu da rakibe fazlasıyla iade ediyor zaten, hemde en olmadık zamanda, takımın gardını tümüyle düşürmek suretiyle...

Şu adam Feghouliden her haliyle daha faydalı oldu diye düşünüyorum ama 4 aylık konusu bile Feghoulinin 1 yıllık konusundan fazla tartışılmış isim taraftarı diye boşuna demiyoruz.

Şu korner atışında bile topu attığı bölgede neler olup bittiğinden habersiz, ezbere dürten adam için; akan oyunda çevre kontrolü zayıf dedim diye neler dediler?. Herif adeta futbola ihanet için doğmuş!...

Hem yetersiz, hem ölesiye savunanlar var diye Elano' ya ifrit olmuştum zamanında. Gamsız ve gayretsiz olsa da, hiç olmazsa belli yetenekleri vardı Elano' nun...Bunda hiçbir şey yok; Elano' dan fazla yapabildiği tek şey fazladan birkaç top kazanmaktır; onu da rakibe fazlasıyla iade ediyor zaten, hemde en olmadık zamanda, takımın gardını tümüyle düşürmek suretiyle...
Elano çok yetenekli topcuydu. Bu kazma ile kıyaslanamaz bile. Yemin ederim Josue bundan faydalıydi. Maliyeti 10'da biri filandi üstelik.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt