#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 365 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Maç öncesi Fatih hoca belki de yaşanan musibeti kullanıp bazı şeyleri daha net anlatmıştır, bu yüzden son bir ümidim var demiştim.

Ancak, taç çizgisinde topu sürememesi ve yine ikinci yarı hiç bir baskı olmadığı halde topu kontrol edemediği pozisyon, ki kontrol edebilse rakip sahada önü açık idi, hiç bir şeyin değişmediğini gösterdi.

Olumlu hareketler olarak çektiği şut, ki o şutu kaleci olduğundan heyecanlı bir duruma getirdi, ve defansif olarak bir iki kere iyi kademeye girmesi sayılabilir. Tabii yaptığı bu bir iki olumlu işleri, misli ile fazla olan hatalar ile hiç ediyor.

Gol olsaydı uzulurmuydun

Biz sizin gibi adamlara değil takıma sevdalıyız. Emin ol Belhanda'dan daha çok sevinirdim gol olsaydı. Peki Ndiaye'nin ilk sarıyı yediği pozisyon bu herif yüzünden gol yeseydik sen ne tepki verirdin ?

Ben bu adamı savunmaya çalıştım, biraz zaman tanıyalım belki olur dedim ama olmadı, yapamıyor.

Defalarca kez kırmızı görüp takımı sabote ediyorsa,
taraftarımızın annesine küfür edecek kadar karaktersiz bir oyuncuysa,
1 maç iyi oynayıp 10 maç rezilse

kusura bakma ben bu adamı daha fazla savunamam sana kolay gelsin.

Kendisine rağmen maçı kazanmayı başarabildik ama Ndiaye'yi kaybetmemize neden oldu bu kez de safi zarar her zaman olduğu gibi geldiğinden beri ilk defa şut çekebildi diye müritleri buna tutulmuştur eminim kral güzellemeleri yapıyorlardır.

Bunu oynatma be Senior Terim!!

Bu herifi satin artik! Ligin 2. Yarisinda malhanda bizim icin tarih olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt