#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 367 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hocamızın en sevmediğim tarafı, zaman zaman ''Saplantı'' larına esir düşmesidir. Belhanda' yı 'yetenekli' futbolcudan saymış anlaşılan. Umarım çok geç olmadan döner bu hatasından...

Devre arası şutlayacaklar acaba piyasa yapsın diyemi oynattılar anlamadım

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Herifin 1 tane olumlu hareketi yok maçta.Ndiaye bu malın yüzünden gitti.1 tane şut attı sol köşe bomboş dururken yanlıs tarafa vurdu kaleci cıkardı.Üstüne zihinsel problemleride var.Ha çok yeteneklidir bunları çekersin herifte yeteneğin y side yok.Pas geliyor 5 metre açılıyor top ayagından.Lanet olsun bu herifin bize geldiği güne.İlk kim önerdiyse bunu bize iki yakası bir araya gelmesin şerefsizin.

Belhanda+Maicon+Feguli,tek tek hepsi satılmalı.Bu kamburu kaldıracak halde değiliz.Daha verimli adamlar lazım bize.Üçünden 25 milyon bonservis kazanalım ihya oluruz zaten.Feguli 10 üstü,belhanda eziği 6-7,maiconu da 5-6 ya okuttuk mu sıfırdan süper adamlar alabiliriz.Eksiklikleri de hissedilmez.Gelenlerle de daha da güçleniriz

Bu adamın fenere gitmesi için dua etmiştim biliyordum böyle çöp olduğunu. Belliydi birilerine kakalayacaklar sonunda bize kaldı amk gazetesi

hqdefault.jpg

Throw the arab down the well

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt