#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 368 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Terim: "Belhanda'ya şikayette bulundular ama onun çıkma zamanı, o zamandı. O şutta gol atsa kim haklıydı? Taraftar, biz bir şey yapıyorsak, bir bildiğimiz vardır düşüncesiyle hareket ederse memnun olurum."

B.k gibi oynamaya devam ediyor 2 maç iyi oynadı diye hemen bu herife aldananlar olmuştu dün yine gösterdi gerçek kalitesini...Hıyar ağası ntakımı satmışsın Trabzonda sana böyle bir fırsat verilmiş adam gibi oynayıp da taraftarından bir nevi özür dile..Hocanın bu herife neden katlandığını anlamıyorum emreyi boşu boşuna hiç ediyor sağ kanatta

bu arap dün asiri derecede takimi sabote etti, sürekli top kaptırdı, pis pis kis kis gülmeler, ndiaye bunun yüzünden atıldı, tipine de uyuz oluyorum

fatih hoca dün ilk yarı orta saha düşüp,belhanda sirkde oynar gibi yapıp fernando defasın arasına saklanınca golü yese idik ,trabzon macı gibi madara olacağımızın farkına varamamış herhalde.dün akşam özelinde lokomotif baskı yapıp golü atamayınca ve sonrasında yorulunca fatih hoca haklı gözükdü lakin tam ters durumu trabzon macında vuku buldu...uzun lafın kısası bu herifin bizim takımda yeri yok.

Fatih Terimi anlamak cidden zor. Kadro bana göre dogru secim degildi. Hadi diyelim böyle ciktin, ben 30 dakikka bile dayanamadim, belhanda yi izlemeye, hic bir topu dogru dürüz testlim edemedi, orta sahada herkes istedigi gibi gecti, güya 8 numara ya...
Bari hatasini kabul etse de, 60 dakikka da emre yi, belhanda nin yerine, yada donk u oraya koyup belhanda yi cikarip ya maicon ya onyekuru yapabilirdi...

Trabzon macindan sonra nasil yine ona sans veriyor anlamiyorum, sanki hic bisey olmamis gibi, ve her boku Feghouli yapmis gibi bi hava var....

Amaç devre arasında satmak için pazar oluşturmak sanırım.

Ama çürük elmayı tezgaha istediğin kadar koy kimse almaz. Çürük kısmını göstermemeye çalışsan da iyi alıcı onun çürük olduğunu anlar. Üstelik o elma, tezgahtaki sağlam elmaların çürümesine yok açar ve daha fazla zarar edersin.

İşte bu mantıkla onu tezgaha koyduk ve kendisi her zamanki gibi bize bir oyuncuya mal oldu. Ndiaye onun yüzünden gelecek maç yok! Bunun acısı nasıl çıkacak hepimiz göreceğiz!

Menajerini değiştirmiş herhalde Giuliano ve Ahmed Musa'yı araplara satan Henry ve Badou'yu bize getiren adam. Umarım kurtuluruz bundan menajeri sayesinde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt