#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 515 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Belhanda iyidir,kötüdür bunlar kişiye göre değişen yargılardır.
Bence bu değer yargılarından baüımsız nicel yöntem olan Belhanda ile büyük hayaller için yola çıkılmayacağıdır Belhanda bizi şampiyon yapacak, önemli maçları olacak bir oyuncu olmadığını gösterdi 1.5 senede , bunları yapamayacaksa niye o kadar maaş verelim ki.

kalmasını istemek kulübe ihanettir aylardır dönen olmadan maç kazanamıyoruz pozisyona giremiyoruz saçmalığı gidince son bulur belki ve gelen parayla forvet alınır en azından bir faydası olur,herşeyi geçtim sezon başından bu yana oynadığımız maçlar belli hangisini belhanda almış hangi maçlarda o yokken sorun yaşamışız anlatın diyorum cevap vereni göremedim daha sadece sataşıyolar şimdi bu adamların derdi GALATASARAY mı?? takımda forvet yok belhanda satılıyor diye yönetimi istifaya davet eden var :)

Kral
f007072ed2667d017251445bde80cdd3.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........

Hıh tam Galatasaray yönetimine yakışan bir hamle daha zaten transfer yapamadan Serdar-Eren ve Rodrigues 'ten olduğumuz gibi şimdi Belhanda gider

Ligin ikinci yarısında bolca Selçuk 'u izleriz artık ...

Kendisini sevmem, beğenmem ama feghouli biraz kıpırdamasa kaleye gidemiyorduk son haftalarda, belhanda 8 numara pozisyonunda bence idare ediyor. Ayrıca duran topları iyi kullanıyor. Eğer yerine biri gelecekse gitmesi doğrudur ama yönetimin o işi becerebileceğini sanmıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt