#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 518 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bazı arkadaşların arapların türkler için gerizekalı millet diye hitap ettiğinden haberi yok galiba.. İhanetleri vs saymıyorum bakın..

Ha bi isin bu boyutu eksikti.

Önce Sneijder yüzünden sevilmiyordu simdi de Arap oldugu icin Müslüman oldugu icin sevilmiyor öyle mi.

Allah akil fikir versin...

Şampiyonluk kutlamasındaki şarkı seçiminde ilahi tercih ederek büyük bir hıyarlığa imza atmıştır. Bunun savunulacak bir tarafı yok. Feghouli gibi arapça bir şarkı ile katılsın kimse bir şey demezdi de ilahi ne lan? Adı üzerinde şampiyonluk kutlaması, teravih namazı değil. Bir de bunu savunan dangozlar! var çok enteresan.

Karakteri zaten sıkıntılı bir herif. Ha mevcut kadro yapısında sahada olduğunda zaman zaman takım ileriye çabuk çıkabiliyor, ileride daha etkili bir görüntü verebiliyoruz da bu yeterli mi tabi ki değil. Ha üzerinde 10 numara olmaz 8 numara olurdu bir şey demezdim. Amma ve lakin 10 numara dediğin adam şut çeker, gol atar, asist yapar. Bunları yapamayan adam 10 numara falan değildir.

O kadar kritik bir dönemdeyiz ve transfer becerisi o kadar düşük bir yönetimle beraberiz ki normal şartlarda üçe beşe bakmadan satın diyeceğim adamı satın gitsin diyemiyorum. Yerine daha iyi biri getirebilirler mi hatta yerine birini getirebilirler mi emin değilim. Herifler daha santrafor alamadı. Ligin 2. yarısına da santraforsuz girersek şaşırır mıyım? Tabi ki hayır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt