#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 517 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2 etken yüzünden Belhanda'nın satılmasına onay veriyorum. 1.si fiyat-performans kıstasına bakınca. 2.si ben uzun yıllardır bu adam kadar abartılan bir futbolcu hatırlamıyorum ligde. Hangi maçı kazandırdı, hangi maça etki etti bu oyuncu diye düşününce sayacak maç bulamıyorum (iç sahada anadolu takımlarından varsa vardır). Geçmişini de biliyorum bu adamın. Geçmişini bilmesem abartılı fiyatına bakmaksızın oynadığı az sayıda iyi maçla gitmemesini isterdim. Ama vasat oyuncuların çokluğu yüzünden attığı çalımlar yüzünden büyük oyuncu olarak anmayın bu adamı rica ediyorum. Beşiktaş'ta etkili CL performanslarını hatırladığımız Babel kadro dışıydı, muhtemelen gidecek bu kadar gündem olmadı. Takımda kaliteli oyuncular yok diye vasat oyunculara bu kadar bağlanmanızı anlamıyorum.

Transfer özürlüsü bir yönetim varken kralı satmak da ne demek. Yerine adam alabileceklerini mi sanıyorsunuz. Sezon sonu satın, bu sene şampiyon olalım sonra.

Kral
db8fde225bf4f5f9161ade1a32ee3725.jpg
6bfcd54d1ac3c3c0bbf1749a71c7e40b.jpg

Galatasaray Düşmanlarının .........

Ittihad Belhandayla dalgami geciyor. Su Prijovic 4,5 senede 25 milyon € kadar kazanabilecekmis orda, ve adamlar Belhandaya 4,5 milyon senelik önermisler.

Skora katkı sağlayamasa da takımın dikine gitmesini sağlayan adamlardan biriydi. Daha iyisi olabilir miydi? Bence olabilirdi ama nasip değilmiş.

Arabistan kariyerinde başarılar, yolun açık olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt