#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 592 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ne kadar boş şeyler yazıyorsunuz ya. Altını doldurun arkadaş biraz yazdığınız şeylerin. Hücuma, defansa katkı sağlamaya çalıştı ne demek arkadaş zaten sahaya çıkan bir topçu sahada olmasından dolayı katkı sağlamaya çalışmış olur sahada bulunduğu için yani sen, ben de sahaya çıksak topla 3-5 kere buluşacağımız için katkı sağlamaya çalışmış oluruz. Bu mu olay? Hücümda katkı için ne yaptı mesela somut örnek verin biraz ama gerçek olsun. 2 tane ara pası mı attı? Defansta ne yaptı Marcao'nun kademesine mi girdi 2 kere? Dümdüz koşup sahada belli bir mesafe kat edince defansa katkı mı yapmış oluyor? Bu adamın sahaya çıkması bizim için bir lütuf mu nedir? Daha geçen gün buna tapanlardan birisi Ndaiye koşuyor diyen birisine koşan görmek istersek Veli Efendi'ye gideriz demişti. (Ya da buna benzer, bu anlamda bişeydi) (Buradan Ndiaye'yi savunuyorum anlamı çıkmasın)

Yakında adam sıcak yatağından kalkmış maça gelmiş daha ne yapsın falan diyeceksiniz.

Not: Feghouli'nin leş gibi oynamış olması, Yeteneksizhanda'nın leşliğini örtmez.

Heralde üçüncü kez demem gerekiyor: mükemmel oynadığıni iddia eden yok. Ama adamın performansını öyle abartıyorsunuz ki saçma olduğunu kendiniz de biliyorsunuz. Aynisi adamı göklere çıkartanlar için de geçerli. Bana göre Belhandanin ortalama bir performans sergiledi 3.5m kazanan birinden için yeterince kadar iyi değil ama burada abarttigin kadar kötü de değil. Ama Feghouli gibi sıkça övülen oyuncularla kıyaslanınca daha iyi denebilir bu akşam için. Şimdi ilk yarıda o kadar mı kötüydü?

Heralde üçüncü kez demem gerekiyor: mükemmel oynadığıni iddia eden yok. Ama adamın performansını öyle abartıyorsunuz ki saçma olduğunu kendiniz de inanıyorsunuz. Aynisi adamı göklere çıkartanlar için de geçerli. Bana göre Belhandanin ortalama bir performans sergiledi 3.5m kazanan birinden için yeterince kadar iyi değil ama burada abarttigin kadar kötü de değil. Ama Feghouli gibi sıkça övülen oyuncularla kıyaslanınca daha iyi denebilir bu akşam için. Şimdi ilk yarıda o kadar mı kötüydü?

İmza attığı günden beridir kötü.

Esasında sorunun cevabını sen de vermişsin bence. Yılda 3.5 milyon euro alan bir futbolcu böyle mi oynamalı, yeterli mi? Yeterli değilse kötüdür, maksimum vasattır. Bu vasat bile değil, rezil.

Nereden buluyoruz böyle akilsiz adamlari gercekten artik sadece gülüyorum.

Bu beyinsiz 3-4 kisi arasina daliyor, artik o an o bombos kafasinda ne düsünüyorsa hangi akil hangi mantik ile oradan olmayan futbolculuk vasiflari ile siyrilmayi hedefliyorsa pes yani gercekten. Bilim adamlari tarafindan arastirilmali böyle vakalar. Aralarina daldigi 3 adam birden püf diye havada yok olacaklar mi saniyor da oraya daliyor gercekten anlamakta güclük cekiyorum.

İmza attığı günden beridir kötü.

Esasında sorunun cevabını sen de vermişsin bence. Yılda 3.5 milyon euro alan bir futbolcu böyle mi oynamalı, yeterli mi? Yeterli değilse kötüdür, maksimum vasattır. Bu vasat bile değil, rezil.

İstikrarsız, ama abartıldığı kadar kötü bir oyuncu değil. TS maçında kötü oynadigini iddia ediyorsan en az Ercan kadar realiteden uzaksın Berkan renktaş. Hyrlı forumlar

İstikrarsız, ama abartıldığı kadar kötü bir oyuncu değil. TS maçında kötü oynadigini iddia ediyorsan en az Ercan kadar realiteden uzaksın Berkan renktaş. Hyrlı forumlar

TS maçında skora katkısından ötürü tebriklerimi ilettim. Sorun zaten 2 senede toplam sadece 2-3 tane maçta birazcık futbolcuya benzeyen hareketlerde bulunması. Sana da iyi forumlar.

Bu mala kimse para vermez sorumluluk desen yok, çalım desen yok, assist desen yok, gol desen yok, şut desen yok. Üstüne birde laubali laubali gülüşü filan yokmu. Maaşına karşılık bonservisini verip yollarsak öpüp başınıza koyun.

9 M bonservis az 12-15 M istenmeli, arap pazarına kazıklanan tek takımız Josef gibi baltalar bile 12 Milyona gidiyor, da Costa bile 4 Milyon etti be biz ise Garry gibi adamı bile 7 Milyona sattık yahu cidden büyük beceriksizlik 15 M gideri vardı onunda.

Elano zamaninda bundan bin kat daha iyi oynadi, Mustafa Sarp Baris Özbkelere ragmen, adam her mac küfür yedi, Belhanda da ise ayri bir fanboy taraf var, anlamadim gitti.

Ne kadar boş şeyler yazıyorsunuz ya. Altını doldurun arkadaş biraz yazdığınız şeylerin. Hücuma, defansa katkı sağlamaya çalıştı ne demek arkadaş zaten sahaya çıkan bir topçu sahada olmasından dolayı katkı sağlamaya çalışmış olur sahada bulunduğu için yani sen, ben de sahaya çıksak topla 3-5 kere buluşacağımız için katkı sağlamaya çalışmış oluruz. Bu mu olay? Hücümda katkı için ne yaptı mesela somut örnek verin biraz ama gerçek olsun. 2 tane ara pası mı attı? Defansta ne yaptı Marcao'nun kademesine mi girdi 2 kere? Dümdüz koşup sahada belli bir mesafe kat edince defansa katkı mı yapmış oluyor? Bu adamın sahaya çıkması bizim için bir lütuf mu nedir? Daha geçen gün buna tapanlardan birisi Ndiaye koşuyor diyen birisine koşan görmek istersek Veli Efendi'ye gideriz demişti. (Ya da buna benzer, bu anlamda bişeydi) (Buradan Ndiaye'yi savunuyorum anlamı çıkmasın)

Yakında adam sıcak yatağından kalkmış maça gelmiş daha ne yapsın falan diyeceksiniz.

Not: Feghouli'nin leş gibi oynamış olması, Yeteneksizhanda'nın leşliğini örtmez.

Belhandayı ölümüne savunanlar için gördüğüm en mükemmel tespit sondan bir önceki paragraf.. Sanki eli ayağı kırık da lütfedip maça çıkıyor gibi adamın sırf sahada durmasını bile nimet sayacaklar var..

Ya Melo yu geçtim Josue den ne fazlası var bunun? Veya Emrah Bassan a bu kadar süre versen bundan katkılı olurdu. Onu geçtim 2 milyon euro ya aldığımız Culio bunu top diye oynardı '

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt