#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 601 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İki maçtır çok iyi performansını böyle devam ettirsin de sene sonu okutalım 15e falan.

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben hayatımda bunun kadar istikrarsız bir oyuncu daha görmedim.
Alanya maçında rezalet Belhanda sonra Trabzon maçını tek başına alan Belhanda
Benfica maçında hiçbir iş yapamamış Belhanda ve şimdi yine bayağı iyi oynayan Belhanda

Ah şu performansını bir devamlı hale getirebilsen ...

Ben hayatımda bunun kadar istikrarsız bir oyuncu daha görmedim.
Alanya maçında rezalet Belhanda sonra Trabzon maçını tek başına alan Belhanda
Benfica maçında hiçbir iş yapamamış Belhanda ve şimdi yine bayağı iyi oynayan Belhanda

Ah şu performansını bir devamlı hale getirebilsen ...

Bence siz yanlış yerden bakıyorsunuz olaya Alanya orta sahası pire gibiydi ezdi geçti bunu etki edemedi öyle tıkandı.

Ts de defansif orta saha topçusu yoktu hepsi sakattı kalecide 18 lik bebe olunca gaza geldi çoştu.

Bu maçta da kağıt helva gibi rakip Belhanda ve Feguli şov

Daha 3 gün önce Benfica maçı hiçbir cacık yapmayan yine bu ikili her şey rakipte bitiyor bunu belki 50.kere yazıyorum , haftaya Akhisar maçında da Sissoko'ya göre değişir bunun performansı Sissoko olur da 11 de olmazsa ve ya kötü oynarsa Belhanda yine şov yapar.

Bu konuda bir çok kez dedim Belhanda'yla uyum sağlayabilecek bir forvet olmalıydı Diagne'yi 1 stoper tutamaz 2 stoper tutmak zorunda bu yüzden yay üstü boş kalacak lig de buna benzer bir çok gol pozisyona girip atacaktır Feghouli ve Mariano'nun da pas teknik kalitesinden dolayı Diagne'nin yaratacağı boş alanlara verkaçlarla girip gollere devam edecek ve bir çok asist yapacaktır. Diagne'de uzun boyuna rağmen atletik bir oyuncu o da verkaçları sever...
Belhanda'nın uzaktan şutlarının şans eseri olduğunu düşünmüyorum Diagne resmen alan boşaltıp stoperleri çekiyor geldiğinden beri o kadar maça çıkıp uzaktan gol atamayıp Diagne geldikten sonra atmaya başladıysa burada asıl sorgulanması gereken şimdiye kadar takım için oynayan bir forvetimiz olmadığıdır.

Bir de 6-8 numaraları ciddi performans açısından fark ediyor arkası daha sağlam olunca baya rahat oynuyor bu performansı devam edecektir diye düşünüyorum.

Oyunundaki tek değişim çok daha gol odaklı, gol arayan oyuncuya dönüşmesi. Yoksa oyun içi katkısı, kilit pasları, top saklaması geldiği günden beri aynı adamın. Korkmadan kaleye vuruyor ve daha önce Dorukhan olayında da dediğim gibi oyuncunun gol yetenekleri ne kadar kısıtlı olursa olsun gol atmak isteyen oyuncu skoru yükseltir. 1-2 tane atarsa da 3.-4. topa çok daha özgüvenli vurur. Bu hem vuruş kalitesini arttırır, hem de gol sayısını. Belhanda'da da durum bu. Benfica maçında yine bu konuda biraz sindi ama daha ligde yavaş yavaş toparlanırken hemen Avrupa temposunda o katkıyı yapmasını beklemiyordum zaten. O da seneye inşallah. CV'si bu kadar ortalama üstü adamın göstermesi gereken performansa yaklaşıyor, böyle devam Aslan parçası.

Sezon sonunda satılacak İlk oyunculuk olacaktır.

Transferler için bütçe gerekiyor sonuçta.

Şu an ciddi para edecek tek oyuncumuz fegholi ile birlikte.

Aldığımız stoper Keri saymıyorum şimdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt