#10 Younès Belhanda (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tuncay Van

10 Numara!
Bence siz yanlış yerden bakıyorsunuz olaya Alanya orta sahası pire gibiydi ezdi geçti bunu etki edemedi öyle tıkandı.

Ts de defansif orta saha topçusu yoktu hepsi sakattı kalecide 18 lik bebe olunca gaza geldi çoştu.

Bu maçta da kağıt helva gibi rakip Belhanda ve Feguli şov

Daha 3 gün önce Benfica maçı hiçbir cacık yapmayan yine bu ikili her şey rakipte bitiyor bunu belki 50.kere yazıyorum , haftaya Akhisar maçında da Sissoko'ya göre değişir bunun performansı Sissoko olur da 11 de olmazsa ve ya kötü oynarsa Belhanda yine şov yapar.
Aynisi selcuk icinde gecerli oldi insanlar selcuk efsane oynadi diyorlar, karsisinda basan rakip olmayinca tabi oynar

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
şut vurmayı denemeye basladığından beri iyi oynuyormuş gibi gözüküyor. diğer yaptıklarını ilk geldiğinden beri yapıyordu zaten.

Umut Gül

Tecrübeli Üye
seçimler yaklaştıkça daha iyi oynayan oyuncumuz. canımızı çok yaktı ama

son kez belhanda (alıntı) :) :)

Akif Karabulut

Aslan Üye
Hiç kıvırmayacağım herif ligde 2 maçtır iyi top oynuyr..Sözleşmeli topçumuz düşmanımız değil iyi oynasın yeter ki biz lafımızı yemeyi de biliriz ama önce istikrar bekliyorum kendisinden hala o sağlam güveni vermiş değil..

Ibrahim Özveren

Parçalı Üye
Simdi bu Belhandanin 9a Ittihada gidecegi kesinmi? Oyleyse uzulecegim. Cunku bunu parlatip daha yuksek bir miktara iteleyebiliriz.. Ha boyle devam ederse bas tacidir ve kalsin isterim. Benim Belhandayla sorunum yok. Istikrar gostersin, yeter

Mehmet Arslaner

Tablet Kılıfları Uzmanı
GalataSarayı Efendileri
Geçen hafta attığı ikinci gol hariç attığı gollerde dahil şutları gayet kötü. Lakin şut atmaya devam etmeli kaleci hata yapıyor, bir yerlere çarpıyor vs bir şekilde gol olma ihtimali var ki iki haftadır oluyor. Hiç şut çekmemesinden iyidir her türlü, gol atmasın ama şu oyununu sürdürsün ben razıyım çok iyi iki haftadır.

Onur Yücel

Aslan Üye
Galatasaray tarihinin sanırım en çok tartışılan olarak tarihe geçecek. İyi de oynasa,kötü de oynasa sürekli tartışmalar,sevenler-sevmeyenler kavgası,10 numara-8 numara tartışması vs. vs.

Uzun zamandır kendisi hakkında yazmayı bırakarak derin bir nefes aldım ve gençleştiğimi hisettim.. Çünkü içine girdiğinde çıkılmaz oluyor. Herkesin keskin görüşleri var,değiştirmek zor.

Can Akasra

10 Numara!
Akhisar maçında da şov geliyor ligi sürklase etmeye karar vermiş Hral , Sivas maçından başlayan seride kötü maçı yok.

Serdar Ünsal

Kırmızı Üye
Böyle devam taklaci guvercin. Feghouliyle beraber sov yapin sene sonu 12+12 bonservisle vedalasalim

Danyal Artemis

Portal ve Medya Galeri Sorumlusu
Yönetici
Administrator
Geçen hafta attığı ikinci gol hariç attığı gollerde dahil şutları gayet kötü. Lakin şut atmaya devam etmeli kaleci hata yapıyor, bir yerlere çarpıyor vs bir şekilde gol olma ihtimali var ki iki haftadır oluyor. Hiç şut çekmemesinden iyidir her türlü, gol atmasın ama şu oyununu sürdürsün ben razıyım çok iyi iki haftadır.
aşağı yukarı aynı oyunu oynuyordu abi son haftalarda asist ve golleri de eklendi sadece buna. adamın sülalesi geniş, gevşek ne bileyim sorumsuz vs. ama oyunumuzu karşı tarafa kabul ettirebilmemiz için elzem oyuncuların başında. az buçuk ortalama üstü oynayınca rakipleri rahat geçerken ortalama altında kaldığında sıkıntılara düşüyoruz. ben kalması gerektiğini düşünüyorum. (10m ve üzeri bi para verilmediği sürece)

Burak Yildirim

Tecrübeli Üye
Ne desek bos. Sutlari cidden iyi degil, rasgele cekti girdi. Sutlari cidden amatörce, kornerleri de ilk diregi gecemiyor, bide Selcuk a gülüyorduk. Pas yüzdesi takimin en düsügü, ki okadar dikine oynayan da degil, hele baski yiyince, hic birsey beceremiyor, ve ciddi ciddi saklaniyor. Nedense birde Feghouli Sag Kanat tan onun yaninda oynuyor, ve sag kanat bom bos kaliyor. Yani bu son iki hafta kimseyi yaniltmasin, gönül isterki, iyi oynaysin, ve golleri siralasin, asistin assistini degil direk asist yapsin, calim atsin su bu. Ama bildigimiz Belhanda iste, Benfica macinda yüzde yüz yine casper moduna gecer

Ege Can Erbay

Tecrübeli Üye
Açıp açıp Kasımpaşa'ya attığı golü izliyorum. Sanki montaj gibi geliyor. Belhanda ve gol, ne kadar uzak bir ikili!

Şaka bir yana umarım böyle devam eder.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt