#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 125 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hasan falan niye seviyor diye düşünüyordum adamlar kendi karakterini gördüğü için tutuyorlar demekki

İyi oynaması için
1-maçı izleyen bi 2 milyon kadar taraftar sövüp enerji göndermeli.
2-Takım arkadaşından biri maç öncesi tahrik edip sürtüşme çıkarmalı.
3-Canı istemeli kaza bela gol atıp kendini tahrik etmeli
4-Penaltı falan kazanırsak direkt kullandırmalı atarsa maçta şov atamazsa o maç biter zaten ya herro ya metro

ya bundan özel bişey beklemiyoruz. en kötü 10 senedir profesyonel futbol hayatının içinde adam. şöyle köşeye bırakamıyor mu bu adam anlamıyorum 70 maçtır şöyle bi şut ne bileyim plase görmedik. ben sneijderle kıyaslamak istemiyorum ama sneijderin bu golleri gözü kapalı atan adamdı

Trabzonspor'a attığı ikinci gol.

Kasımpaşa'ya attığı gol. Bak burda topa öyle sert ve düzgün vurmuş ki spiker bile heyecandan müthiş kelimesini söyleyememiş.

Burda da gelişine plase vurmuş.

Bu golü de geçen hafta attı.

ya bundan özel bişey beklemiyoruz. en kötü 10 senedir profesyonel futbol hayatının içinde adam. şöyle köşeye bırakamıyor mu bu adam anlamıyorum 70 maçtır şöyle bi şut ne bileyim plase görmedik. ben sneijderle kıyaslamak istemiyorum ama sneijderin bu golleri gözü kapalı atan adamdı

bu maçın seviyesi kolay. şl maçlarında real bizi patates etmişti. 6lar 4ler havada uçuşuyordu

Kasımpaşa'ya attığı gol. Bak burda topa öyle sert ve düzgün vurmuş ki spiker bile heyecandan müthiş kelimesini söyleyememiş.

Belhanda topa vururken inanarak vurmuyo, cok acik vurus pozisyonu olacak ki oyle deneyecek diger türlü sanki vursam da olmayacak kafasında.

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

şu gollerin çoğunu amatör topçuda atar emin ol tekrar izle. antun kuntin golleri koymuşsunuz şuraya çoğu rakibe çarpıyor veya kalecinin görüş alanı dışında kalıyor. sanki hiç izlememişiz gibi direk video koymayın şut özürlüsü birisi belhanda kabul edin. saçma sapan onlarca şutu var adamın ayak içi diye bir tekniği yok adamın

Hasan falan niye seviyor diye düşünüyordum adamlar kendi karakterini gördüğü için tutuyorlar demekki

İyi oynaması için
1-maçı izleyen bi 2 milyon kadar taraftar sövüp enerji göndermeli.
2-Takım arkadaşından biri maç öncesi tahrik edip sürtüşme çıkarmalı.
3-Canı istemeli kaza bela gol atıp kendini tahrik etmeli
4-Penaltı falan kazanırsak direkt kullandırmalı atarsa maçta şov atamazsa o maç biter zaten ya herro ya metro

melo olacaktı ki rieraya yaptığı gibi odaya kapanıp erkek erkeğe konuşacaklardı

şu gollerin çoğunu amatör topçuda atar emin ol tekrar izle. antun kuntin golleri koymuşsunuz şuraya çoğu rakibe çarpıyor veya kalecinin görüş alanı dışında kalıyor

Pardon? Hangisinde top rakibe çarpmış. Golleri koyarken tekrarlarını izledim ve özellikle Trabzonspor'a attığı ilk golü koymadım rakibe çarparak girdi diye. Kusura bakma da çok sığ eleştiriler yapıyorsun.

belhanda iyi bir şutör değil, daha doğrusu şut atan bi oyuncu bile değil ki bu daha vahim bir hücumcu olarak. iyi bir şutör olmadığını kabul etmek çok zor bir şey değil de attığı golleri de boklamamak lazım amatör topçu da atar gibisine falan. cemgiz ündere öyle diyen roma taraftarı misali patates ederler adamı. yani bunu geçtim belhandanın gollerini eğer sneijder atmış olsa ayılıp bayılırdınız.neden objektif olmak her iki taraf için de bu kadar zor

Pardon? Hangisinde top rakibe çarpmış. Golleri koyarken tekrarlarını izledim ve özellikle Trabzonspor'a attığı ilk golü koymadım rakibe çarparak girdi diye. Kusura bakma da çok sığ eleştiriler yapıyorsun.
bu golleri hurşut meriçte atar canım kardeşim. öyle olağanüstü yetenek gerektirecek birşey değil bu goller. ,

şut tekniği diye bişey vardır. bak sneijderden örnek vermiyorum normal bir topçu olan babelden örnek veriyorum

0:22

1:13

1:35

ve videoda birkaç tane daha şutla atılmış goller var fakat şut tekniği ile vurulmayan şutlardan normal bir oyuncuda atabilir o şut ile

o golün aymısını süper kupa maçında attı. madem o golü hurşit atabiliyor biz ne diye şimdi belhandaya ve zamanında sneijdere boşa para ödedik. sneijder yerine hurşiti alsaydık madem öyle

Sneijder'in 9-10 ay boyunca gol ve asist üretemediği dönemleri de biliyoruz. Hani şu ligi önce dördüncü daha sonra da altıncı bitirdiğimiz sezonlar.

ulan hakkaten yaw ahmet dogru demis herif bu golu gecen hafta atti Ekli dosyayı görüntüle 56508

Abi bunların yüzünden Belhandacı olacağım. Sneijder vurunca resital Belhanda vurunca şut tekniği yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt