#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 126 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sneijder'in 9-10 ay boyunca gol ve asist üretemediği dönemleri de biliyoruz. Hani şu ligi önce dördüncü daha sonra da altıncı bitirdiğimiz sezonlar.
bizim taraftar futbolda başarının isimlerden değil iyi bir takım oyunu oynamaktan geçtiğini öğrendiğinde ancak avrupalılarla rekabet edebiliriz. yoksa belhandacılar sneijderciler mondragoncular musleracılar birbirini yer durur yıllarca. şu futbolculara tanrı muamelesi yapılmasına ayar oluyorum. her şeyden önce robot değil ki bunlar. bazen iyi bir oyuncu kötü oynar bazen bir süre formsuz olur. kimi zaman vasat bir oyuncu uzun süre iyi form yakalar ve iyi oynar ama devamlı o seviyede kalamaz. insanın olduğu yerde değişkenlik de olur. hakemlerin bile hata yapma sebebi bu. herkes hakemleri de robot sanıyor oyuncuları da. bu kanser kitleyi söküp atmalıyız içimizden. ocular ve bucular kendilerine başka bi site kurup orda tartışsınlar

Sneijder'in 9-10 ay boyunca gol ve asist üretemediği dönemleri de biliyoruz. Hani şu ligi önce dördüncü daha sonra da altıncı bitirdiğimiz sezonlar.

Abi bunların yüzünden Belhandacı olacağım. Sneijder vurunca resital Belhanda vurunca şut tekniği yok.
ahahahaahahah. 9-10 ay boyunca asist ve gol üretemeyen belhanda olmasın sakın? koy bakalım 9-10 ay boyunca gol veya asist bile atamadığı dönemi?

ayrıca son attığım videoyu izledin mi? aynı diyorsan şut tekniklerine uzatmayalım?

ahahahaahahah. 9-10 ay boyunca asist ve gol üretemeyen belhanda olmasın sakın? koy bakalım 9-10 ay boyunca gol veya asist bile atamadığı dönemi?

ayrıca son attığım videoyu izledin mi? aynı diyorsan şut tekniklerine uzatmayalım?
arkadaş aynı şut işte neyi uzatıyorsun daha

3.05te nerdeymiş o ahım şahım şut tekniği

belhanda denen adam parladığı sezon hariç 3-4 gol 3-4 asisti geçmeyen birisi. hatta 4 bile değil 3 maksimumdur

gelmiş burda sneijder 9-10 ay boyunca gol ve asist yapamadı diyor ya puhaahahah. belhanda denilen futbolcu bozuntusu kievden gönderilme sebebi gol atamaması zaten. adam 5-6 boyunca gol atamayınca taraftar saldırdı bu adama ahahahahaahha arkadaş bişey biliyosanız konuşun bilmiyosanız susun yaw

Videoyu izledim. Goller oldukça güzeldi. Öncelikle benim Belhanda'nın Sneijder'den daha iyi topa vurduğuna dair bir savım yok. Sen Belhanda'nın doğru dürüst golü olmadığını söyledin ben de Belhanda'nın attığı golleri gösterdim. Ayrıca Onur Bey ben boş atmam, istatistiklere dayanarak konuşurum. Bakınız Wesley Sneijder'in gol atamadığı 10 aylık dönem. 23.01.16 tarihinde Osmanlıspor'a attığı golden sonra 25.11.16 tarihine kadar ligde gol atmamamış. @Onur Bakır

belhanda denen adam parladığı sezon hariç 3-4 gol 3-4 asisti geçmeyen birisi. hatta 4 bile değil 3 maksimumdur

gelmiş burda sneijder 9-10 ay boyunca gol ve asist yapamadı diyor ya puhaahahah. belhanda denilen futbolcu bozuntusu kievden gönderilme sebebi gol atamaması zaten. adam 5-6 boyunca gol atamayınca taraftar saldırdı bu adama ahahahahaahha arkadaş bişey biliyosanız konuşun bilmiyosanız susun yaw
Kievden kievin maddi sıkıntılari yuzunden ayrildi, satildi daha doğrusu

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

kardeşim ben ne anlatıyorum sen ne diyorsun bana anlamıyorum seni. postlarımı tekrardan okumanı tavsiye ederim :ka:
okudum da bu kadar saçmalığa zor tahammül ettim bir kere daha etmek istemem. yıl olmuş 2019-2020 sneijder mi kaldı adam futbolu bırakmış. bizi bi salın da önümüze bakalım.

ve ayrıca anlamayacak bir şey tok, 3.05 dakikada nerede o şutörcülük. hurşit bile atardı boş kaleye.

Videoyu izledim. Goller oldukça güzeldi. Öncelikle benim Belhanda'nın Sneijder'den daha iyi topa vurduğuna dair bir savım yok. Sen Belhanda'nın doğru dürüst golü olmadığını söyledin ben de Belhanda'nın attığı golleri gösterdim. Ayrıca Onur Bey ben boş atmam, istatistiklere dayanarak konuşurum. Bakınız Wesley Sneijder'in gol atamadığı 10 aylık dönem. 23.01.16 tarihinde Osmanlıspor'a attığı golden sonra 25.11.16 tarihine kadar ligde gol atmamamış. @Onur Bakır

araya sakatlık ve yaz tatili girmiş. ayrıca asist yapmış neyi kanıtlamaya çalışıyosun. en başta gol ve asist beraber diyordun.

belhandanın da çıkar böyle emin ol :ka: çünkü ne anlatsam başka bişey bulup anlamamazlıktan geleceksiniz. birde sneijder fanı değilim ben zamanındada gitsin dediğim adamlardandı. neyse uzatmıcam iyi geceler. çünkü belhanda ile sneijderi kıyaslıyorsun

araya sakatlık ve yaz tatili girmiş. ayrıca asist yapmış neyi kanıtlamaya çalışıyosun. en başta gol ve asist beraber diyordun.

belhandanın da çıkar böyle emin ol :ka: neyse uzatmıcam iyi geceler. çünkü belhanda ile sneijderi kıyaslıyorsun

Dostum konuyu Belhanda ve Sneijder kıyasına getiren senin bir anlam taşımayan gol tartışman. Sneijder ve Belhanda'yı kıyaslamıyorum, kıyaslama gereği de yok. İkisi de farklı tipte oyuncular ve saha içindeki rolleri de farklı. Sen önce bunun ayırdına varmalısın. Benim Belhanda'dan gol beklentim yok. Sezon içinde 4-5 gol atması yeterli. Sneijder'in son dönemlerdeki performansı oldukça düşük durumdaydı. Gönderilmesi de oldukça doğru bir karardı.

tipik belhanda sevicileri genelde kendilerini diğer insanlardan üstün gören egoist, özgüvensiz kişilerden oluşur. sıradan bir futbolcuya methiyeler düzüp yücelterek, akılları sıra belhandayı turnusol ilan edip beğenmeyenleri futbol bilmemekle suçlarlar. fakat ne kadar uğraşılırsa uğraşılsın, belhanda sıradan ve vasatın bi tık üstü futbolcudur.

Dostum konuyu Belhanda ve Sneijder kıyasına getiren senin bir anlam taşımayan gol tartışman. Sneijder ve Belhanda'yı kıyaslamıyorum, kıyaslama gereği de yok. İkisi de farklı tipte oyuncular ve saha içindeki rolleri de farklı. Sen önce bunun ayırdına varmalısın. Benim Belhanda'dan gol beklentim yok. Sezon içinde 4-5 gol atması yeterli. Sneijder'in son dönemlerdeki performansı oldukça düşük durumdaydı. Gönderilmesi de oldukça doğru bir karardı.
belhanda sneijder kıyasına getiren ben olabilirim ama kıyasladığım şey şut tekniğiydi yılda kaç gol attığı veya asist yaptığı değil. adam kazma gibi topa vuruyor ve bu canımı sıkıyor. diagne ile aynı adamın şut tekniği.

ayrıca galatasarayda futbolun en olgun yaşında forvet arkası oynayan birinin 4-5 gol atması komik olur buna emin ol. feghouli bile bizde kendini buldu 4-5 gol atan adam 9-10 golü buldu ama belhanda? şu sidikli adamı savunuyorsunuz ya utanıyorum ya şunu tartışmaya bile.

tamam 4-5 gol atıyor kabul edelim onu ama takımı oynatması gerekiyor veya asistin asisti zırtosunu yapması gerekiyor onu yapıyor mu yapamıyor. oraya buraya atarlanıp kırmızı kart alıp duruyor herif

belhanda sneijder kıyasına getiren ben olabilirim ama kıyasladığım şey şut tekniğiydi yılda kaç gol attığı veya asist yaptığı değil. adam kazma gibi topa vuruyor ve bu canımı sıkıyor. diagne ile aynı adamın şut tekniği.

ayrıca galatasarayda futbolun en olgun yaşında forvet arkası oynayan birinin 4-5 gol atması komik olur buna emin ol. feghouli bile bizde kendini buldu 4-5 gol atan adam 9-10 golü buldu ama belhanda? şu sidikli adamı savunuyorsunuz ya utanıyorum ya şunu tartışmaya bile.

tamam 4-5 gol atıyor kabul edelim onu ama takımı oynatması gerekiyor veya asistin asisti zırtosunu yapması gerekiyor onu yapıyor mu yapamıyor. oraya buraya atarlanıp kırmızı kart alıp duruyor herif

Onur öncelikle Belhanda forvet arkası oynamıyor. Fatih Terim 4-3-3/4-1-4-1 tarzı bir dizilişi tercih ediyor. Belhanda sıklıkla sağ içte, Feghouli'ye yakın oynuyor. Feghouli'ye gelince yetenek ve kalite anlamında Belhanda'nın çok daha önünde bir futbolcu. Hatta yetenek olarak Sneijder'in bir tık altı diyebilirim. Son söylediğin cümleye ben de katılıyorum. Doğru, gereksiz kart görüyor. En iyi oynadığı maçta bile takımı 10 kişi bırakacak kafa yapısına sahip. Maç içinde performans olarak çok fazla gelgitleri olan biri. Bu özellikleri benim de hoşuma gitmiyor ama şu an için daha iyi birini oynatacak lükse sahip değiliz maalesef.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt