#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 128 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gecen denizli macinda sergiledigi oyun rezillikti. Haftaya oynasa ne olacak, bir mac var 5 Mac yok! Birde tavirlari hic iyi degil, denizli macinda umursamadi maci, Eli cebinden 90dk saha icinde gezdi.

Daha piyasasi varken satilsin, ama nerde o yonetim.

Gecen denizli macinda sergiledigi oyun rezillikti. Haftaya oynasa ne olacak, bir mac var 5 Mac yok! Birde tavirlari hic iyi degil, denizli macinda umursamadi maci, Eli cebinden 90dk saha icinde gezdi.

Daha piyasasi varken satilsin, ama nerde o yonetim.
Haftaya yine bikaç hareket yapar fanboyları gelir kralhanda sadece rakiplere koymadı der gelir kralhandanın satılması teklif dahi edilemez der takımın maestrosu der hep aynı terane valla iç saha maçlarında şansa bala hareket yapıyor gözünü boyuyor taraftarın

Yallah belhanda yallah
On numaraların yüz karası yallah
Uslanmıyorsunda artık bıktım senden yallah
Nerede hagi snejder nerede sen haydi yallah
Evli evine köylü köyüne yallah
Seni istemiyoruz artık yüzsüz herif yallah

Başıma top gelse uzaydan önce senden bilirim
Evde senin yüzünden televizyon kırdığımı bir ben bilirim
Leyla gibi dolaşıyorsun sahada bak adam ol belhanda
Hayalarını tekmelerim bak akıllı ol belhanda
Ağzıma geleni söylüyorum sana annemden dayak yiyorum
Neden beni günaha sokuyorsun bak şimdi sövemiyorum sana
Deliliğinden bıktık artık defolmanı istiyoruz
Arabistanda seni istiyor yallah belhanda

Yallah belhanda yallah

Bazi taraftarlarimizin buna olan sevgisi futbol ile aciklanabilecek bir sevgi degil. Zira adam futbol oynamiyor. Denizli macinda 2. lig seviyesinde bile degildi. Cogu macinda oyleydi zaten.

Buna olan sevgi karakteriyle alakali olsa gerek. Malum. Toplumda tv de oynayan ters tiplere akil almaz bir sevgi oluyor. Mesela survivor dan Semih Ozturk gibi. Turabi gibi. Yani yargi falan dagitmis oluyor. Toplumun geneline uyum saglamayan ters tipleri temsil ediyor. Toplumun bir kesiminde bu gibi tiplere ragbet var. Neyi iyi yapiyor diye sorsan somut bir sey soyleyemwz. Adamlik, yargi, ders verme gibi abuk subuk kriterlerden bahsederler.

marcaonun kırmızı öncesinde top kaybı var.

golde de başrol de.

hey maşallah

hareketli 10 numara böyle bir şey dmk

Bu video resmen apaçık ne kadar yetersiz olduğunu gösteriyor.
Bunu Fatih terim gibi adamın görmemesi inanılır gibi değil.Hani bunu görmek için terimde olmaya gerek yok.
Yemin ederim yazık.
Ondan sonra transfer dönemlerinde neden başarısız oluyoruz diyoruz.

Küçümsemeye çalıştığın adamlardan birinin özgeçmişinde Real Madrid, Bayern Münih var yalnız. Yasin ve Umut da mahalle topçusu değil, o dönemde formdalardı. Umut dediğimiz adamın zaten Süper Lig kariyerinde ortalama gol sayısı sezon başına 10-15. Milyon eurolara gelen yabancı forvetler yeri geliyor bazen sezonu 5 golle tamamlıyor. Ayrıca Sneijder bir dönem dünya çapında bir futbolcuydu, o yüzden Belhanda'yla kıyas tutmak baştan yanlış. Forma numaraları aynı olabilir ama saha içi görevleri ve mevkiler çok farklı. Abarttığınız kadar kötü değil, övüldüğü kadar da mükemmel değil. Forumda bir grup var, sürekli günah keçisi olarak Belhanda ilan ediliyor. Öyle bir algı var ki sanki Belhanda olmasa takım uzay futbolu oynayacak. Tamam dün kötü oynadı ama başka kim iyi oynadı ki?
Beni alıntıladığı mesajı okursan ben de bunu anlatmıştım parmaklarımı yorup cevap verme gereği duymadım hala bunun üstüne Sneijder gibi değil yorumları yapılıyor, ne kadar anlatırsan anlat aynı terane.

Yallah belhanda yallah

Can büyük, lütfen sen yaz elestir söv ama bunlara birakma

——————————————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt