#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 342 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ciddi ciddi bu herifin hocanın öz evladı olmasada üvey evladı olduğunu düşünüyorum şu halde bu adamı yabancı bir hoca oynatsa başta basın dahil taraftar hocayı gönderirdi

Yerine koyacağı doğru düzgün adam yok 1
Feghouli babel falcao gibi kondisyonu eksik adamlar var sahada oyuncu değişikliği hakkını onlar kullandırmak zorunda kalabilir 2
Bu maç form, moral ve fitlik olarak yarım sıfır da olsa kazanma maçı yani sırası değildi yeri değildi belhandayı ıslıklamanın 3

MI 8 Lite cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bir değil iki değil 7 tane top kaybı saydım ilk yarıda ve bunların 3 ü rakibi kontraya çıkardı hele ikisi çok tehlikeliydi ki neyse ki rakip zayıf

Başka bir futbolcu yapsa bunları çarmıha gerilirdi çoktan

Kesinlikle suçlulardan biri ama asıl orada olması gereken Taylan ve Selçuk'un arazi olması dikkatlerden kaçmamalı.

Kesinlikle suçlulardan biri ama asıl orada olması gereken Taylan ve Selçuk'un arazi olması dikkatlerden kaçmamalı.
Hatali olan fasli, orada en yakin oydu takip etmesi gerekirdi. Ben de bundan bahsediyorum 2-0dan sonra 90 dk oynayan ve yorgun olan fasliyi ileriye atip daha dinç olan taylani geriye almasi lazimdi. Selcuk ve taylan kayislari koparmis ileride dolaniyolardi ortada bu tek kaldi o bölümde

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt