#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 343 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatali olan fasli, orada en yakin oydu takip etmesi gerekirdi. Ben de bundan bahsediyorum 2-0dan sonra 90 dk oynayan ve yorgun olan fasliyi ileriye atip daha dinç olan taylani geriye almasi lazimdi. Selcuk ve taylan kayislari koparmis ileride dolaniyolardi ortada bu tek kaldi o bölümde

terim'in selçuk'la taylan'a belhanda'nın önünde oynayın dediğini sanmıyorum.bu ikisi kendi iradeleriyle tabanları yağlamıştır muhtemelen.

2. golü atan adamı Belhanda kovalamıyor. Sonra bu adam maçın en iyisi oluyor. Şu görüntü rezalettir.

1f60f34c-d7d4-4cd4-ac4f-d2b9f0989ca5-Kopya.png

Bu takozun alınmasına daha adı geçtiği andan itibaren karşı idik. Oynadığı her maç haklı çıkarıyor bizi. Herifin beyni ve ayakları arasındaki koordinasyon o kadar kopuk ki 5 metreye pas atmaktan aciz.

dun belhandayi isliklayanlar marcaoyu 30 milyona fln satabilecegimizi sanan dahilerdir o yuzden gunah kecisihandadan gercek sorumlulara sira gelmez zira bu herifler icin onemli olan kendi dediklerinin cikmasi yahut kendi tespitlerinin tutmasi oldugundan sahda olan bitenle davranislari arasinda bag kurmak zor olur.

forumda ki belhandasporlulari geçtim artık bu takımın hocası dahi belhandasporlu çıktı, ne diyelim.. Sanırım sıkıntı bizde, biz futbolu bilmiyoruz herhal

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt