#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Diğer sezon yeni bir 10 numara ve 6 numara ile birlikte takımda kesinlikle kalması gereken kemik oyuncularımızdan biri. Kadro iskeletini bozmadan istikrar sağlamak için feghouli belhanda kalmalı.

Istanbul icin cikan yolsuzluk haberleri icimizi ne kadar acitiyorsa ayni sekilde
D.Kieve Sampiyon oldugumuz her sene Belhanda icin odedigimiz 500k euro icimi acitiyor
Abv Dursun abv

sebebi hak yolunda olmasi

İmam-ı Şafi'ye sordular: “Fitne zamanı hakkı tutanları nasıl anlarız?” Dedi ki: "Düşman okunu takip ediniz, o sizi hak ehline götürür."

:tbr::tbr::tbr:

Şakayla söylemişsin renktaş ama inan sırf bu adam dindar diye ondan nefret edenler var yani çok iğrenç ve rezilce geliyor belki ama vu gerçek.böyle insanlar var

Şampiyonlukta emeği büyük falan değildir.. 34 maçın kaçını Belhanda aldı.. Defansif olarak katkı versede ofansif olarak Galatasaray tarihindeki en vasat 10 numaradır kendisi..10 numara pozisyonunda oynayıp beceriksizliğini bildiği için ben aslında 8 numarayım diyen bir adam dediğimi ispatlıyor zaten..

2018-2019 sezonu Diagne-Belhanda'ya rağmen kazanılmış şampiyonluktur.. Şampiyon olmamız bu gerçeği değiştirmez

Forumda bu kadar redface verilen bir post gormemistim bende akima ayak uydurdum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt