#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 47 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
13 14 filan getirip ayrılırsa kendisinin futbolunu hiç sevmesemde iyi duygular ile hatırlayacağım ilerki yıllarda.

Bu kadar hakaret icin kanit?
Hakaret nerde ? Bu forumda adama arap diyerek onu aşağıladığını zannedenler dahi var bu hakaret mi? Benim dünya görüşüm sosyal çevrem insanı değerlerim öyle tiplerden igrenmesi mi hakaret onlar benim için sadece tür olarak homosapiens başka birseyn degiller..ayrıca kanıt ne ya..hickimse bu adam müslüman o yüzden nefret ediyorum demez zaten ama şampiyonluk kutlamasında dinlediği ilahiyi tuttuğu orucu eşinin örtüsünü ırkın arapligini diline dolarsa aklınca bunla alay ettiğini düşünüyorsa bu kanıt değil mi..kayıp maçlar sonunda belhanda konusunu okursanız zaten kanıt demezssiniz

Hakaret nerde ? Bu forumda adama arap diyerek onu aşağıladığını zannedenler dahi var bu hakaret mi? Benim dünya görüşüm sosyal çevrem insanı değerlerim öyle tiplerden igrenmesi mi hakaret onlar benim için sadece tür olarak homosapiens başka birseyn degiller..ayrıca kanıt ne ya adam bu adam müslüman o yüzden nefret ediyorum demez zaten ama şampiyonluk kutlamasında dinlediği ilahiyi tuttuğu orucu eşinin örtüsünü ırkın arapligini diline dolarsa aklınca bunla alay ettiğini düşünüyorsa bu kanıt değil mi..kayıp maçlar sonunda belhanda konusunu okursanız zaten kanıt demezssiniz
Evet yazdiklarin hakaret ve hic bir kanit da sunamiyorsun, sadece laf salatasi.
Adam sonucta Arap yahu ve ben bugüne kadar bu forumda kimsenin adamin dini inanclarina, hele hele esinin herhangi bir seyine dil uzattigini görmedim. Böyle agir ithamlari ortaya atiyorsan bunu da süphe birakmayacak sekilde kanitlamak ile mükellefsin.

Evet yazdiklarin hakaret ve hic bir kanit da sunamiyorsun, sadece laf salatasi.
Adam sonucta Arap yahu ve ben bugüne kadar bu forumda kimsenin adamin dini inanclarina, hele hele esinin herhangi bir seyine dil uzattigini görmedim. Böyle agir ithamlari ortaya atiyorsan bunu da süphe birakmayacak sekilde kanitlamak ile mükellefsin.
Gormedin yoktur ;) saçma sapan bir yaklaşım...Ben bu forumda biri ile vu yüzden tartıştım o yüzden ceza yedim yok kanıtlayacakmışım.. adam arapmis filan sen her futbolcuyu ırkı ilemi yazıyorsun saçma sapan konuşmayın BU FORUMDA adama BEDEVI diye adlandıran kimse yokmuş görmemiş kanıtmis neyse gerek yok gerginliğe..selam uzatmayalim

Gormedin yoktur ;) saçma sapan bir yaklaşım...Ben bu forumda biri ile vu yüzden tartıştım o yüzden ceza yedim yok kanıtlayacakmışım.. adam arapmis filan sen her futbolcuyu ırkı ilemi yazıyorsun saçma sapan konuşmayın BU FORUMDA adama BEDEVI diye adlandıran kimse yokmuş görmemiş kanıtmis neyse gerek yok gerginliğe..selam uzatmayalim
Estf. gerginlik cikarma amacim yok ama söylediklerin agir ithamlar. Bir insana irki üzerinden hitap edilmesini kafasina bu kadar takan da baska bir millet yoktur sanirim. Iyi geceler.

Inkar etmek birseyin doğruluğunu gizlemez ancak görmek istemeyenler görmek istedikleri ile yetinirler bu forumda cagdasligi anti din milliyetçiliği anti arap olarak kodlamis homosapienslerin var olduğunu inkar etmek ise yaramaz

:asd:

Kendi kendine tribe giriyorsun. Bir insan din düşmanı olabilir, bu düşmanlığın haklılık payı da olabilir. Ama bu dindar bir oyuncudan sırf dindar diye nefret etme hakkı vermez tabii ki. Ben görmedim öyle birisi varsa göster. Görünce inkar edecek halim yok yanlış yapıyor der geçerim..

D6_ub8gXsAA9MA7

D7MWLwbXYAEZEqP

KRALhanda #10

Forumda bu kadar redface verilen bir post gormemistim bende akima ayak uydurdum
Bana redface verenler adamın şut çekmeyi bildiğini gösteren 1 kanıt gösterse bari.. Hadi hodri meydan Türker Yıldır.. Senle tartışmama gerek yokki Futbolcunun kendi bile ben 10 numara değilim aslında 8 numarayım benim vazifem gol atmak değil deyip vasıfsızlığını kabul ettikten sonra..

Evet simdi baktim bedevi kelimesini gördüm. Sahsen ne anlama geldigini bile bilmiyordum simdi arastirdim ve ögrendim. Bu kelime üzerinden mi hakaret, din düsmanligi, irkcilik ve esine dil uzatma cikardin? Neyse gercekten senin görüsün, bana göre biraz fazla zorlama olmus.
Bu sadece örneklemedi ayrıca buna irkc8kigi nerden çıkardın denmez birine zenci dediginde sana ırkçı derler kimsede onlara nerden çıkardın diye sormaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt