#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 83 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir 10 numaradan beklenilecek skor katkısını, hücum yönetimini zaten beklemiyoruz...

Bu adam 8 numara oynuyor; Hoca, kendisi, basın, taraftar olarak bunda hemfikiriz. Peki ne zamandan beri 8 numara oynayan bir futbolcunun mücadele etmesi, oyunun iki tarafını oynamaya çalışması extra övülme sebebi oluyor?. Mevkiinin tanımı bu zaten...

Övenler ''Aman da topa sert, mücadele gücü yüksek, bir daha böylesini bulamayız...'' minvalinde sözlerden başka bir argüman koyamıyor ortaya. Hücum tarafında ise en iyimser bakışımla, standart bir 6 numaradan fazlasını sergileyebilmiş değil. 2 ye 2, 3 e 2, 3 e 3, hatta 2 ye 1; olabilecek en rahat atak girişimlerinin içine sıçtığı pozisyonlardan bir video hazırlansa, izlemeye sabır yetmez. Böyle bir atakta Linnes' e şut gibi attığı pas ve Linnes' in şaşkın bakışları geldi aklıma. Oynadığı pozisyon itibariyle sürekli yapması gereken şeyleri zaman zaman yapabiliyor diye tapınacaksınız neredeyse, Bizim kaleye yapılan korner vuruşunda topa kafa vurabildi diye Luyindama' ya ölçüsüz övgüde bulunmak gibi bir şey oluyor burada yapılanlar. Komik de oluyor ama yetti gari!...

Yazdiklarinda haklı olabilirsin elbette ama yazilanlari özellikle ciddi yazılanları dikkatli oku derim. Kimse belhanda muhtesem veya ona tapinalim demiyor. Bu adamin çöp olmadigini söylüyor aslinda. Kilit pas top kapma gibi isleri fena yapmiyor. Ha dersen ki bu maasi bu performans ile hak ediyor mu ? Hayir elbette ama öyle yerin dibine sokulacak adam da olmadi hic bir zaman.

Yazdiklarinda haklı olabilirsin elbette ama yazilanlari özellikle ciddi yazılanları dikkatli oku derim. Kimse belhanda muhtesem veya ona tapinalim demiyor. Bu adamin çöp olmadigini söylüyor aslinda. Kilit pas top kapma gibi isleri fena yapmiyor. Ha dersen ki bu maasi bu performans ile hak ediyor mu ? Hayir elbette ama öyle yerin dibine sokulacak adam da olmadi hic bir zaman.
En son Hangi maçta kilit pas attı Söylermisin Renkdash.

Yazdigimi manipule ediyorsun.

Neden ?

Manipulasyon nerede ? Ben Belhanda alirdi yazmadim, Belhanda ihtiyacimiz olan oyuncuydu diye yazdim.

Tek sucu 2013 yilinin kis ayinda gelmemesi, yari final yapardik CL´de o sene...

Sneijder ise topla ve topsuz sadece yürüdü o mac sahada.
Orada rakibi isiran, kosulari ile, dribblingi ile orta sahayi delebilecek ekstra bir oyuncu o macin farkli sonuclanmasina sebebiyet verirdi.

Belhanda 2013'te gelse yarı final yapardık dedin.O maçı almadan nasıl yarı final yapacaktık?Sonra Sneijder yerine Belhanda olsa o maçın farklı sonuçlanmasına sebebiyet verirdi dedin.Ne dediğin gayet açık.

- Hayali dedigin olaylara cevap bulamadigin icin, muhtemelen gözünde dünyanin en iyi 10 Numarasi (O dönem cok geciyordu) ile oynayan takimin nasil 4´de1 yapip, les ve kötü dediginiz Belhanda´nin 10 Numara olarak oynadigi takimin nasil 2´de2 yaptigina cevap bulamiyorsunuz.

Adem bu forumda birini manipulasyonla suçlayacak son kişi sensin.Asıl manipülasyoncu sensin.Ben böyle bir şey mi dedim? niye böyle bir şey uydurdun kafana göre?

Burada özellikle sneijder tayfasini nefret kustugu hamza hamzaoglu olmasaydi, wallahi de, tillahi de, binalliahi de Sneijder´in Galatasaray´da bastan oynadigi 4 sezonda, bir kere bile sampiyon olamayacakti takim. Minnet duyacaklarina, bu adama bile sallayan bir ruh halinden bahsediyoruz.

Keza Hamza'ya karşı olan görüşlerimi de bilmene rağmen bunu bana karşı niye yazıyorsun?Ayrıca Sneijder Ordu maçında geri dönüşü başlatan golü,Kayseri'de ilk golü,Karabük'te tek golü atarak ilk yarım sezonunda katkı verdi.Onu niye saymadan geçiyorsun?

Bu Real Madrid'in 2011'de Messi'nin şov yaptığı maçtan 2018'deki Juve'nin geri dönüşüne kadarki Bernabeu karnesi

b3c5aeb8083.png

Bu süreçte orada galibiyet göremeyen bir sürü yıldız var ama sen Sneijder yerine Belhanda olsa maçın farklı sonuçlanacağını iddia ediyorsun.Belhanda bırak maçın gidişatını olumlu olarak değiştirmeyi maçı 90 dakika tamamlasa başarıdır.Pepe höt deyip 1 faul yapsa sinirinden 20 dakikada atılacak bir herifi savunma bana.

yanlissin
emrah bizde denedi olmadi
vasat oglu vasatti
belhanda bence iyi topcu
her mac olmasada cogu macta orta saha yükünü
teknigi ile mücadelesiyle sirtladi tabi tek basina degil ama sampion olduk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt