#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Feg icin katilmiyorum ama dediklerine katiliyorum sirkulasyon sart dogru adami dogru fiyata satariz (Diagne haric o derhal gitsin), ama takimin kemigine bozmaya gerek yok bence.
Feghouli ve Muslera gibi forum sweetheartlari cok ciddi maas almakta ve kariyer sonuna merdiven dayamaktalar bununla beraber ciddi bir istikrardan da bahsedilemez dolayisiyla feda demelerinin yahut ciddi paralar kazandirarak gitmelerinin zamani gelmistir

Feghouli 16m, Muslera 10m gibi haberler cikmisti. Bu rakamlar dogruysa satmamak aptallik olur net sekilde

Feghouli ve Muslera gibi forum sweetheartlari cok ciddi maas almakta ve kariyer sonuna merdiven dayamaktalar bununla beraber ciddi bir istikrardan da bahsedilemez dolayisiyla feda demelerinin yahut ciddi paralar kazandirarak gitmelerinin zamani gelmistir

Feghouli 16m, Muslera 10m gibi haberler cikmisti. Bu rakamlar dogruysa satmamak aptallik olur net sekilde
Feg demek sampiyonluk etkisi demek. 2 senedir ki gecen senede dedim Feg sampiyonluga cok buyuk katkilar sagliyor. 16m bile az bence boyle onemli bir adam icin 20-25m civari para gelmezse bence satmayalim. Ha 2 sene sonra satarmiyiz 7-8'e neden olmasin ama suan adamin keyifini cikarmak istemiyorum taraftar olarak acikcasi. Abi cok kucumseniyor bence ama Basaksehire attigi gol... yani seks'den cok cok cok daha iyi duygular yasadim.

Muslera icin 10m fiyati evet olabilir ama 15 felan gelir hemen satilmali bence. Dedigim gibi herkesin bi fiyati var gozumde ama onemli oyuncularimizi satmak zorunda degiliz cok cok iyi bir teklif gelmezse tabi.

Mariano veya Naga icin 3-4 milyon euro gelirse hemen satilmali bence.

Muslera icin iyi teklif yapan olmaz. Adama en iyi zamaninda ve 3-4 yay kücükken bili yüksek teklif geldigini bile hatirlamiyorum. 3-4 milyona falanda satilmaz. Yerini doldurmayiz o paraya.

Feghouliye arabistandan belki +10 milyonluk teklif gelir, ama kendisi gitmeyi istemiyor.

Feg demek sampiyonluk etkisi demek. 2 senedir ki gecen senede dedim Feg sampiyonluga cok buyuk katkilar sagliyor. 16m bile az bence boyle onemli bir adam icin 20-25m civari para gelmezse bence satmayalim. Ha 2 sene sonra satarmiyiz 7-8'e neden olmasin ama suan adamin keyifini cikarmak istemiyorum taraftar olarak acikcasi. Abi cok kucumseniyor bence ama Basaksehire attigi gol... yani seks'den cok cok cok daha iyi duygular yasadim.

Muslera icin 10m fiyati evet olabilir ama 15 felan gelir hemen satilmali bence. Dedigim gibi herkesin bi fiyati var gozumde ama onemli oyuncularimizi satmak zorunda degiliz cok cok iyi bir teklif gelmezse tabi.

Mariano veya Naga icin 3-4 milyon euro gelirse hemen satilmali bence.
Mariano, Nagatomo ve Fernando icin iyi teklifler hayal zaten.

Feghouli'yi o kadar abartmamak gerekir, 20-25m alti aylik performans icin verilmez, yasi 20 falan olsa ancak verilirdi o paralar. Zaten bonuslarla beraber yilda 4.5m aliyor o da herhangi baska bir ulkede vergiden once 8-9m almasi gibi bir sey. Dunya uzerinde su maasi verebilecek kulup sayisi kac tane ki zaten? Evet Araplar Cinliler vs. verebilir ama onlarin da cok daha iyi maas vermesi gerekir oralara gitmesi icin ki bu ulkelerin takimlari son yillarda bonservis harcamalarini ciddi miktarda azalttilar ve azaltmaya da devam edecekler gibi gorunuyor.

Sonucta bu adam West Ham'in cop muamelesi yaptigi, 30 yasina merdiven dayamis bir adamdi ve sadece 4.25m vererek aldik. Daha once de kariyerinde hicbir yere bonservisle transfer olmamis biriydi yani. Kariyerinin ilk kupalarini bizimle kazandi, Valencia'da 1.5 iyi sezon disinda cok parladigi bir donem de olmadi hic.

20-25m gelse de satilmamali, bir daha boylesinin bulamayiz diyecegimiz, doviz kurunun bu sekilde hareketlendigi donemde 2022'ye kadar yilda 4.5m euro maas vermeyi taahhut ettigimiz bir futbolcu bizim Messi'miz olmali, cok ciddi katkiyi her mac saglamali ve istikrarli sekilde takimi tasimali. Zaten fiziksel olarak kendine cok iyi bakmayan bir futbolcu Feghouli, ligimizin ve kulubumuzun antrenman kalitesi de dusunulunce 30lu yaslarina giriyor olusu beni endiselendiriyor. Illa cokusunu yasamasini beklemek zorunda degiliz yani yollamak icin, ki icinde bulundugumuz ekonomik durum da bunu dogrular nitelikte.

Bununla beraber su son alti aydaki oyununu onumuzdeki seneye ayni istikrarla yayarsa, fiziksel olarak daha diri hale gelir ve bunu surdururse, hem ligde hem CL'de yapacaklariyla kulup tarihinin yakin donemdeki en iyi kanat oyuncusu sezonlarindan birini gecirmeye aday. Boyle olursa seneye yazin daha iyi teklifler bile alabiliriz.

Benim temel kaygim takimin oynadigi futbol ve 3 yil daha devam eden FFP anlasmasi. Eger elimizdeki topcunun bizi 3 sene daha gotureceginden emin degilsek degeri zirvedeyken paraya cevirip dogru hamlelerle yerini doldurmamiz sart. Zaten iki senedir ikina ikina sampiyon olan bu takimin da hem cok degisiklige ihtiyaci var, hem de bu degisiklikleri yapmak icin butce olusturacak satislara.

Son olarak bizi sampiyon yapan topcu muhabbetine deginmek istiyorum. Bence sampiyonluk artik boyle Basaksehir maclarina kalmamali, sezonun cogunu onde ve rahat goturmeliyiz ki Avrupa hayallerimiz gercekci olsun. Bizi gercekten sampiyon yapacagina inandigim topcular kritik son hafta topculari degil, islerin son haftaya kalmasina izin vermeyen istikrarli topculardir.

@Aydın bubba

#Chapter 3,
#
HEDEF23 ,
#Coming Soon..

y87B3b.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt