#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 88 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Klasik futbol oynanmayan bir donemde guzelleniyor kendisi cunku oynarken bunu yapacak yuzunuz olamaz normal bir insansaniz ki cogunuz normal neyse ki. Boyle meydan bosken sallayabilirsiniz ama ilk sutunu 22. Haftada ceken bir orta sahayi, oynarken de guzellemenizi bekleriz kostugu icin Sabri ile arasindaki farki kendi kalemize birinin gol, digerinin asist yapma arzusu ile izah edersiniz sanirim. Yetersiz oldugu icin etki edemedigi maclarda, mental olarakta zayif oldugu icin gordugu kartlari da hirsina yamadik mi on numara modern orta sahamiz olur ama dedigim gibi futbol oynamadigiz donemlerde.

ilginçtir bu adam bi bizim forumda sevilmiyor
kahvehanede maç izlemeye gittiğimde,
işyerindeki galatasaraylılarca,
arkadaş ortamında falan , disiplinsiz tavrı hariç oyununu beğeniyorlar.

geçen sene ilk 7-8 maç sonrası ağır kayılıyodu buna ama bu sezon 180* değişti.

sahada koşamayan göbekli bi çöpü (Sneijder) belhanda gibi futbol üstadıyla kıyaslayıp zıcan biriyle futbol konuşulmaz. zaten alıntılamasan senin gibi futbol fukarasına ben bulaşmazdım. bana bulaşma, yolumdan çekil hergün sana futbol dersi vermekten bıktım. ezilmekten bıkmadın gitti

sneijder denilen çöp daha kadıköyden korkan bi korkak, kadIkÖyzde KenDiMi gÜçszüz HiSedİyzorUm

çünkü çöpsün sneijder bey. belhanda çatır çatır top oynuyor. biraz öğren kraldan top oynamayı

Yaman trollmüşsün genç.

Ha trollük değil de ciddiysen, sana futbolla ilgilenmeyi yasaklıyorum.

Duran topu sadece şut olarak mı algılıyorsun?
Mevzu direkt kaleye şut atmaksa Hagi' nin, asiste dönüştürmekse Alex de Souza' nın tırnağı etmez...

Kaleye pek denemiyor, denediği zaman da komik görüntüler çıkıyor ortaya. Bununkisi, o da yapabilirse, topu tehlike bölgesine doğru sertçe doldurmaktan ibaret, denk gelirse ne ala. Alex' in; Luciano, Lugano, Gönül, Semih vs ile yaptığı kombinasyonlardaki sanatsal faaliyetleriyle kıyaslamayalım istersen. Tamam futbol subjektif bir konu ama o kadar da değil hani!...

Mevzu direkt kaleye şut atmaksa Hagi' nin, asiste dönüştürmekse Alex de Souza' nın tırnağı etmez...

Kaleye pek denemiyor, denediği zaman da komik görüntüler çıkıyor ortaya. Bununkisi, o da yapabilirse, topu tehlike bölgesine doğru sertçe doldurmaktan ibaret, denk gelirse ne ala. Alex' in; Luciano, Lugano, Gönül, Semih vs ile yaptığı kombinasyonlardaki sanatsal faaliyetleriyle kıyaslamayalım istersen. Tamam futbol subjektif bir konu ama o kadar da değil hani!...
Zaten Hagi ve Alex ile kıyaslayan olmadı ki... :) Belhanda'yı bu adamlar ve Türkiye ligindeki performansları ile kıyaslamak zaten futbola hakarettir.

Yaman trollmüşsün genç.

Ha trollük değil de ciddiysen, sana futbolla ilgilenmeyi yasaklıyorum.

Yazmayayım diyorum da bahsettiğin adam Dünyanın en iyi orta sahası seçilmiş bir oyuncu bilmiyorum farkında mısın :dddd

ben de sana yasakladım. kadıköy deplasmanıdan korkan bi ödleği takımımda görmek istemem. bize çıkıp çatır çatır savaşacak adamlar lazım. hiç mi elmanderi izlemediniz. o da skorer değildi. futbol böyle bir şey işte.

mesela türkiye milli takımının içinden geçen top göstermeyen eze eze yenen izlanda türk oyunculardan daha mı kaliteliydi? hayır hayvanı şekilde oynadılar. doğruları yaptılar. elleri belinde gezmediler hakan çalhanoğlu gibi mesela diğer örnek burak yılmaz gibi

aynı şekilde dünya şampiyonu fransa 1 milyarlık değeriyle kendisinden 10 kat değersiz takıma ezildi. türkiye fransadan bireysel olarak iyi mi? hayır. türkiyeden hangi oyuncuyu fransaya verseniz bench de bile oturamaz ama top göstermediler fransaya. neden mücadele ettiler futbol adına doğru işi yaptılar. en önemlisi fransa eli belinde gezdi.

tekrarlıyorum kadıköyden korkan ödlek bi çöpü buna burak yılmaz da sneijder çapsızı da dahil takımımda görmek istemem. en iyi seçilip seçilmemesi bir şey ifade etmez. gitsin eli belinde oynayabileceği ve bunu tolere edebilecek takımlarda futbol oynasın. benim takımım 10 kişi oynamayı tolere edeöiyor. şlde 4lenmeyi ve 6lanmayı ben hiç özlemedim kusura bakmayın. bjk bile bayernden 80 dk 10 kişi olmasına ve deplasmanda olmasına rağmen ancak 5 tane yedi. istanbulda da bayern göt zoruyla 3-1 yenebildi. çünkü bjk 11 kişi oynuyırdu. her şeyi geçtim aek gibi bir sürü takımlar var hiç biri öyle fark yemiyor. biz evimizde 6 her maçta 4. niye 9 kişi oynamaya hiç lüzum yok.

son olarak, kadıköyden korktuğunu belhanda söyleseydi ağzınızda sakız olurdu. sneijder gereksizi söyleyince kaçıp gündeme bile getirmiyosunuz

Son düzenleme:
Zaten Hagi ve Alex ile kıyaslayan olmadı ki... :) Belhanda'yı bu adamlar ve Türkiye ligindeki performansları ile kıyaslamak zaten futbola hakarettir.
Duran top kullanma konusunda iyi olmadığını kabul etmek zor olmamalı...

Gerçi hangi özelliğiyle övülebilir ki?...

Hücumdan bahsedersin, doğru dripling-pas tercihi, şut tehdidi vs...''Ama 10 numara değil ki, topa sert, takım direncine katkısı, bla bla bla''...

Defanstan çıkarken yersiz ve faydasız tercihlerle veya vuruş beceriksizliğiyle top kaybı yapıyor, dersin...''Ofansif oyuncu, risk alıyor, yoksa takım etkili atağa çıkamaz'' olur...

Normal, faulsüz fiziksel temaslı müdahale edilebilecek pek çok pozisyonda bodoslama faul yapıyor, üstüne birde yerli yersiz rakip oyuncuya horozlanıyor, her an kart görebilir, dersin...
''Yiğitlik-erkeklik-rakibe baskı vs!'' olur. En komiği de burası; Çakar ve Puki destan uydurdular maaşallah...

Özetle, bir 8 numaradan beklenecek hiçbir özelliği vasatın üstüne çıkamayan biri; uğruna yazılan destanlar bu gerçeği değitiremeyecek....

sahada koşamayan göbekli bi çöpü belhanda gibi futbol üstadıyla kıyaslayıp zıcan biriyle futbol konuşulmaz. zaten alıntılamasan senin gibi futbol fukarasına ben bulaşmazdım. bana bulaşma, yolumdan çekil hergün sana futbol dersi vermekten bıktım. ezilmekten bıkmadın gitti

sneijder denilen çöp daha kadıköyden korkan bi korkak, kadIkÖyzde KenDiMi gÜçszüz HiSedİyzorUm

çünkü çöpsün sneijder bey. belhanda çatır çatır top oynuyor. biraz öğren kraldan top oynamayı
bana da futbol dersi verir misiniz?

ben de sana yasakladım. kadıköy deplasmanıdan korkan bi ödleği takımımda görmek istemem. bize çıkıp çatır çatır savaşacak adamlar lazım. hiç mi elmanderi izlemediniz. o da skorer değildi. futbol böyle bir şey işte.

mesela türkiye milli takımının içinden geçen top göstermeyen eze eze yenen izlanda türk oyunculardan daha mı kaliteliydi? hayır hayvanı şekilde oynadılar. doğruları yaptılar. elleri belinde gezmediler hakan çalhanoğlu gibi mesela diğer örnek burak yılmaz gibi

aynı şekilde dünya şampiyonu fransa 1 milyarlık değeriyle kendisinden 10 kat değersiz takıma ezildi. türkiye fransadan bireysel olarak iyi mi? hayır. türkiyeden hangi oyuncuyu fransaya verseniz bench de bile oturamaz ama top göstermediler fransaya. neden mücadele ettiler futbol adına doğru işi yaptılar. en önemlisi fransa eli belinde gezdi.

tekrarlıyorum kadıköyden korkan ödlek bi çöpü buna burak yılmaz da sneijder çapsızı da dahil takımımda görmek istemem. en iyi seçilip seçilmemesi bir şey ifade etmez. gitsin eli belinde oynayabileceği ve bunu tolere edebilecek takımlarda futbol oynasın. benim takımım 10 kişi oynamayı tolere edeöiyor. şlde 4lenmeyi ve 6lanmayı ben hiç özlemedim kusura bakmayın. bjk bile bayernden 80 dk 10 kişi olmasına ve deplasmanda olmasına rağmen ancak 5 tane yedi. istanbulda da bayern göt zoruyla 3-1 yenebildi. çünkü bjk 11 kişi oynuyırdu. her şeyi geçtim aek gibi bir sürü takımlar var hiç biri öyle fark yemiyor. biz evimizde 6 her maçta 4. niye 9 kişi oynamaya hiç lüzum yok.

son olarak, kadıköyden korktuğunu belhanda söyleseydi ağzınızda sakız olurdu. sneijder gereksizi söyleyince kaçıp gündeme bile getirmiyosunuz

Sneijderin şu videoda 1:09'daki pası Belhanda'nın Galatasaray'da yaptığı tüm olumlu işlerin toplamından fazladır.

Sneijder'in Kadıköy deplasmanıyla ilgili yaptığı yorumdan ucuz malzeme çıkartarak gömmeye çalışman komikmiş. Sneijder'in derbilerde oynadığı futbolun 1/10'unu bile oynayamadı Fas apachi. Karaktersizliği de yeteneksizliğinin bonusu ayrıca.

Sneijder CL'de Juventus'u eleyip gruptan çıkan, ManU'yu, Real Madrid'i yenen oyunlar ortaya koyarken Belhanda Galatasaray tarihinin en kolay grubunda zar zor 3. olabildi senin düz mantığınla.

Bu çok gol yemeye takılmak da ayrı bir analitik beceriksizlik göstergesi. IBB'den 5 yerken, Jimanstikçilerden 3 yiyip, 7-8 tane de yemiş kadar olmuşken Belhanda vardı.

Belhanda yetenek olarak da, katkı olarak da, kariyer olarak da, karakter olarak da Sneijder'in tırnağı etmez. Aksini iddia edene bir şeyler öğretmeye çalışmak safi vakit kaybıdır.

Bilic: "Alo kral bize lazimsin modern OS lazim champ. olacagiz allahin izniylen"
K.handa: "OK para ver"
Bilic: "OK 6m verem"
K.handa: "Hocam ben Arabistan'a gidiyorum modern OS lazimmis key pass key dribble yapicam"
Terim: "Kim istiyor ne kadar para veriyor"
K.handa: "Bilic istiyor 6m veriyor"
Terim: "Nolur gitme hadi senin ceza iptal al 200k kalman lazim champ. olcaz modern OS lazim"
K.handa: "OK kalip CHAMP. yapiyorum o zaman"
K.handa: "Champhanda diyeceksiniz"
canli-desifre.jpg

Sneijderin şu videoda 1:09'daki pası Belhanda'nın Galatasaray'da yaptığı tüm olumlu işlerin toplamından fazladır.

Sneijder'in Kadıköy deplasmanıyla ilgili yaptığı yorumdan ucuz malzeme çıkartarak gömmeye çalışman komikmiş. Sneijder'in derbilerde oynadığı futbolun 1/10'unu bile oynayamadı Fas apachi. Karaktersizliği de yeteneksizliğinin bonusu ayrıca.

Sneijder CL'de Juventus'u eleyip gruptan çıkan, ManU'yu, Real Madrid'i yenen oyunlar ortaya koyarken Belhanda Galatasaray tarihinin en kolay grubunda zar zor 3. olabildi senin düz mantığınla.

Bu çok gol yemeye takılmak da ayrı bir analitik beceriksizlik göstergesi. IBB'den 5 yerken, Jimanstikçilerden 3 yiyip, 7-8 tane de yemiş kadar olmuşken Belhanda vardı.

Belhanda yetenek olarak da, katkı olarak da, kariyer olarak da, karakter olarak da Sneijder'in tırnağı etmez. Aksini iddia edene bir şeyler öğretmeye çalışmak safi vakit kaybıdır.

sneijder sadece kariyer olarak belhandadan üstün. hamit altıntop da aynı şekilde adam realde falan oynadı. büyük kulüplere transfer oldu. kariyer benim için önemsiz. bugün amatör kümeden keşfettiğin bi futbolcu dünya starlarından daha fazla katkı verebilir. isimlere takılmam ben

bir pas ile de oyuncu yorumu yapmak hele ki bi pasın diğer oyuncunun iki senesine mal etmem. bu futbol sporuna aykırı bir bakış açısı. ve o dönemde takımda drogba gibi winner vardı chelseaye şl aldıran. juve deplasmanı ve içerdeki juve maçını aldıran drogbadır. attığı ve attırdığı topa iyi bakmak lazım

skorlara gelince, skor takıntım yok. ara sıra her takım fark yer real barça da dahil. fakat bunu gelenekleştirirseniz ortada bi sıkıntı var demektir. fark yemekten mutlu olacak değiliz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt