#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 96 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kral geri döndüğüne göre evet beyler "Nerede kalmıştık?" :uiyy:

0x0-1560665498276-jpg.48964

''Fernando kötü olduğu için Belhanda kötü görünüyordu!''...

Sevilla-Monchi geri zekalı ya bu gerçeği göremediler. Fernando 4.5 ediyorsa ve diyelim aynı kalitede iseler, Belhanda en az 15 milyon etmeli, aralarında 3 yaş fark var; biri 2 yıl oynarsa diğeri 5 yıl oynar yani...

Ne hikmetse böyle değerli bir oyuncumuza, Fransa' dan neredeyse bedava kiralama talebi dışında bir teklif gelmedi Avrupa kulüplerinden. Bu işte bir yanlışlık olmalı sanki?!..

Evet bunu diyen ezik ezik fotograflara ismimi yaziyor, kücük aklinca dalga gectigini saniyor.

Ben senle ne dalga geçeceğim.

Öyle bir ortam oluştu, eskiden beri ayrı düşünüyoruz Belhanda konusunda espri olsun diye öyle yazdım.

Seni aşağılayacak bir şey yok fotoda. Levent Hoca bizim antrenör zaten ondan alındıysan bilemem.

Bir de o foto baya eski şampiyonluktan sonra transfer nöbetine atmıştım zaten.

Neyse bak dalgana. Seviyesiz kelimeler sarf ederek zeka pırıltılarını gösteriyorsun herkese...

Ben senle ne dalga geçeceğim.

Öyle bir ortam oluştu, eskiden beri ayrı düşünüyoruz Belhanda konusunda espri olsun diye öyle yazdım.

Seni aşağılayacak bir şey yok fotoda. Levent Hoca bizim antrenör zaten ondan alındıysan bilemem.

Bir de o foto baya eski şampiyonluktan sonra transfer nöbetine atmıştım zaten.

Neyse bak dalgana. Seviyesiz kelimeler sarf ederek zeka pırıltılarını gösteriyorsun herkese...

Benim adimi sarf etme bir daha böyle sacmasapan gereksizz seylerin icinde gereksiz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt