#10 Younès Belhanda(ARŞİV) - Sayfa 98 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
belhanda icin kasamizdan 3 milyon pound cikiyor yillik
ayda 300 bin pound eder
vergi sacmaligini katmazsan bedava belhanda icin kasasindan haftalik 75 bin pound cikaracak premier lig takimi bulunabilir cok abes degil. feguliyi de serbest biraksan aldigi parayi kimse vermez. sordugun soru harbiden boktan. 10 milyon etmezdi ya da yillik 3.5 verilmez fln desen boktan olmaz mantik cercevesinde olur. kadroda herkes hayvan gibi para alirken belhandaya sarmak. kabak tadi vermekte
Hala anlamadın mı, başından beri bunları diyorum zaten, hatta sadece bunları diyorum?!..

''Su-i misal, misal olmaz'' diye eski bir tabir vardır. Zamanında birileri Muslera' ya, Selçuk' a filan olmadık sözleşmeler lütfetti diye bunun böyle sürüp gitmesi gerekmiyor, istesek de mümkün değil zaten, ''Deniz bitti'' zira...

Bir konuda gereksiz yere atarlandığın için, alıntı yapmaktan ve cevap vermekten kaçınıyorum, bugün mecbur kaldım; aynı tavrı senden de beklerim, lütfen...

Kimse vermez. Bizim takımda yüksek ücret alanlara da kimse vermez o parayı. Bunda diretmenin anlamı nedir illa cevap istiyorsun, tekrarliyorsun hatta?
Aşkta mantık aranmaz Mustafa, adın güzel ama yanlış adamsın.

HTC 10 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Niye vermesin Fernando 3,3 alıyordu 32 yaşında olmasına rağmen Sevilla aldı , Belhanda daha genç biraz kafa olarak normal biri olsa her türlü satılırdı.

Ücretinden bağımsız bunu alacak Premier Lig takımı olacağını sanmıyorum.Ha dersen Muslera'yı alacak PL takımı çıkar mı ona da hayır derim.

Muslerayı bedava salsak havada kapılır bro yanlışın var. Belhanda'yı da premier ligden alacak kulüp olur da bu ücreti vermezler tabi ki ve yedek kalır yüksek ihtimal xd Biz Belhanda için en optimum seçeneğiz zaten de Belhanda bizim için değil sorun orada bence.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt