#10 Younès Belhanda (Arşiv) - Sayfa 369 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün Ali Ece ve Oğuz Çetin Fb kadro kalitesizliğinden dem vuruyorlar, bi Benzia'yı tutuyor adamlar muadilleri ile kıyaslıyor kim var bundan iyi diye Bjk'den Adem, Trabzon'dan Sosa vs bunu adam yerine koyup sayan bile yok o derece faydasız keşke bu olacağına Elvis Manu olsa kadromuzda yani geçen sezon küme düşmüş ve muhtemelen bu sezonda küme düşecek takımın 10 numarası. Eminim bundan fazla skor ve asist yapıp daha az takımı sabote eder ki bu da yeter.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu kazma herifi hafta sonu görmeyecegimizi bilmek cok güzel bir duygu. Insan huzurla dolup tasiyor.

Sevgi pitircigi gibi hissediyorum kendimi.

Sol kanat-forvet oyuncusudur kendisi. Ayrıca zaman zaman fena halde saç baş yoldurur.
Hayret doğrusu, bu da benim cahilliğim gerçi bilmiyorum haklı nedenlerim var adamı ne zaman izlesem ortadan yarıp gidiyor rakipleri, hiç çizgide oynadığı veya orta yaptığını bile anımsamıyorum nerdeyse neyse bu Elvis Manu'nun 10 numarada Belhanda'dan iyi oynayacağı gerçeğini değiştirmiyor benim adıma tıpkı benim onun pozisyonunu bilmediğim gibi.

[device_name] cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Belhanda’nın Menajeri: Belhanda piyasası olan bir oyuncu isteyen kulüpler var ama Belhanda, Galatasaray kariyerine devam etmek istiyor. -Radyospor

Ben olsam ben de gitmem, 3.35 milyon € para alacağım disiplinsiz hareketlerime, kötü oyunuma kimse birşey demeyecek ne güzel dünya kim gider ki

Lokomotif maçın da golün asistini yapmış diyebiliriz

Eren'in attığı golde dikkat edin barajın dengesini bozuyor helal olsun bea ...

Lokomotiv macinda sahanin en kotusuydu, hoca sene sonuna kadar kendisinden "faydalanmaya" calisacaktir, ondan sonra da kendisine ve Feghouli'ye arrivederci deriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt