100.000 Dolara 6 Transfer! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

100.000 Dolara 6 Transfer!

Valla abartiyorsunuz. Bu pakete 100k$ odemek net basaridir. Sampiyonluk macinda hucumcu alternatifi mugdatti , savunma alternatifi semihle ahmet calik di bu takimin!!

Cengiz underi, dorukhani, abdulkadiri mi alacaktik ? Milli takimdan tek belki alabilecegimiz adam artik okay yokuslu olabilir, bir de bunlar.

Deniz turuce bile ne para istiyorlar goruyoruz.

Bonservissiz babel kalitesinde adam kolay mi ?
noluyo oha

Valla abartiyorsunuz. Bu pakete 100k$ odemek net basaridir. Sampiyonluk macinda hucumcu alternatifi mugdatti , savunma alternatifi semihle ahmet calik di bu takimin!!

Cengiz underi, dorukhani, abdulkadiri mi alacaktik ? Milli takimdan tek belki alabilecegimiz adam artik okay yokuslu olabilir, bir de bunlar.

adem-muğdat arasında bir fark yok. gerisine katılıyorum.

Evet dogrudur bu listedeki bütün oyunculari almis olsak gecen sezona göre yedek külübesi level atlar ama genede yetersiz kalirlar, bize sirf kupa macinda oyniyacak adamlar degil en azindan ilk onbirde oyniyan adami zorliyacak oyuncular sart. Yerli olarak böyle oyuncular bulamiyorsan ozaman sirf kupa maclarinda oynasin diye para harcamaya degmez. Yunusu Babeli aliyorsan Jimmy tamamen gereksiz kalir. Ademi alacagina Ali yavuz kolu yedekte otursun veya olmadi ikinci ligden genc bir yetenek bulursun ama genede adem den iyidir sonucta adem lig macin da oynasa ancak son 10 dakika girer ve hic bir katkisi olmaz ayni etkiyi genc bir oyuncuda yapar.

adem-muğdat arasında bir fark yok. gerisine katılıyorum.

Valla gayet fark var. Yani bu adamlara zirnik bonservis odense ben karsiyim. Tarik faciasini, olcan faciasini , yigit gokoglan faciasini yasadik cok sukur.

Verilecek her kurus bonservis yazik gunah. Hele ki ffp belasi basimizdayken. Ehhh yakinda yerli zorunlulugu geliyor.

Bonservissiz yerli + altyapi uygundur. Bi okay yokuslu icin bonservis odenebilir o da merkez orta sahada yerli alternatif sart oldugundan.

Bir de yerli stoper sart. Oraya kim kaca olur bilemiyorum.

Uefa da yerli uretim oyuncu zorunlulugu var , alt yapi var, ffp var !. Dolayisi ile bu isin bir matematigi var ve ona uygun hareket ediyorlar.

Kolay degil.

Son cümle mantıklı gerisi aynı tas aynı hamam bu adamların muğdattan ömerden bir farkı yok aynı b.kun laciverti işte

Bir oyuncuyu bedava aldın diye maaş vermeyecekmisin?
Bedava aldığın oyuncuları satıp para kazanabilecekmisin nijeryalı oyuncu hariç
Ligde maç berabereyken mugdat girdiğinde heh şimdi maçı kurtarrır dedinmi?
Adem girince maç kurtartır diyecekmisin?
Şenere sağ beki emanet edip ligde şener oynasın diyebilecekmisin
Feghouli yorgunken yusuf oynar diyebilecekmisin?

Hiç biri olmayacak beleşten maaş ödeyeceksin elinde patlayacak hepsi sonra kaliteymiş klübeymiş
Bu oyuncuların çoğu türkiye kupasında oynayacak ligte çok sayılı oynayacaklar.

Türkiye kupasında oynatmak için neden para döküyoruz neresi başarı?
Geçen sene türkiye kupasında golleri sıralayan yunus değilmiydi yerli oyuncu yazman gerekiyorsa.
Yaz celil gökay ali yavuz kol bu saydığın çöplerin 10 da birine elli kat daha iyi oynar

Çöplere para vermek klüp felsefemiz.

Valla gayet fark var. Yani bu adamlara zirnik bonservis odense ben karsiyim. Tarik faciasini, olcan faciasini , yigit gokoglan faciasini yasadik cok sukur.

Verilecek her kurus bonservis yazik gunah. Hele ki ffp belasi basimizdayken. Ehhh yakinda yerli zorunlulugu geliyor.

Bonservissiz yerli + altyapi uygundur. Bi okay yokuslu icin bonservis odenebilir o da merkez orta sahada yerli alternatif sart oldugundan.

Bir de yerli stoper sart. Oraya kim kaca olur bilemiyorum.

Uefa da yerli uretim oyuncu zorunlulugu var , alt yapi var, ffp var !. Dolayisi ile bu isin bir matematigi var ve ona uygun hareket ediyorlar.

Kolay degil.

tamam da muğdatı da bedelsiz ve aşırı ucuza aldık.

Bir oyuncuyu bedava aldın diye maaş vermeyecekmisin?
Bedava aldığın oyuncuları satıp para kazanabilecekmisin nijeryalı oyuncu hariç
Ligde maç berabereyken mugdat girdiğinde heh şimdi maçı kurtarrır dedinmi?
Adem girince maç kurtartır diyecekmisin?
Şenere sağ beki emanet edip ligde şener oynasın diyebilecekmisin
Feghouli yorgunken yusuf oynar diyebilecekmisin?

Hiç biri olmayacak beleşten maaş ödeyeceksin elinde patlayacak hepsi sonra kaliteymiş klübeymiş
Bu oyuncuların çoğu türkiye kupasında oynayacak ligte çok sayılı oynayacaklar.

Türkiye kupasında oynatmak için neden para döküyoruz neresi başarı?
Geçen sene türkiye kupasında golleri sıralayan yunus değilmiydi yerli oyuncu yazman gerekiyorsa.
Yaz celil gökay ali yavuz kol bu saydığın çöplerin 10 da birine elli kat daha iyi oynar

Çöplere para vermek klüp felsefemiz.

Peki ilk 18 yabanci olsun olur mu ? Veya yedeklerimiz u18 den olsun. Basarisiz giden macta onlari sokariz.

100 bin dolara 5 çöp
1 gelecek vaad eden oyuncu.

Asıl bunların alacağı,hak etmedikleri yıllık ücretlerin yazılması gerekiyordu.

MARCAO VE LUYINDAMA ile açtığımız yoldan devam edelim!

yedek kaleciye bir tük al farketmez bulursun zibille var
yaz selçuğu mecbursun
altyapıdan da üç oyuncu yaz
kalan iki kontejyanada git iki tane genç gurbetçi getir çok zor değil.

şener adam yusuf olacağına bu genç çocuklar oynasın

gurbetçi bulamadın ikinci ligi araştır bulan buluyor.

dorukhan (ben çok beğenmesemde oynuyor) zeki çelik

avrupanın adamı gelip şeneri almayı bilmiyor adem büyüğü almıyor gidip zeki çeliği alıyor.

Demekki bu avrupalı mal futboldan anlamıyor yerli kalitesi adem büyükle yükselir.

nicelik olarak yerli olmasının hiç anlamı yok önemli olan nitelikli olması

elindeki emre akbabada ikinci yarıya yetişir belki.

Üst Alt