100.000 Dolara 6 Transfer! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

100.000 Dolara 6 Transfer!

Yahu bunu biz neden kuruyoruz, yaziyoruz. Bu is icin kulüpte para alan insanlar yok mu? Dünyada yerli statüsüne giren tonla oyuncu var, sirf nicelik icin oyuncu kabul ediyoruz.

Iste kurmaya baslayinca yerli zorunlulugu ve donen isimleri ve maliyetleri ortaya cikiyor. O zaman da bu hamlelerin mecburi hamleler oldugu ortaya cikiyor!

Iste kurmaya baslayinca yerli zorunlulugu ve donen isimleri ve maliyetleri ortaya cikiyor. O zaman da bu hamlelerin mecburi hamleler oldugu ortaya cikiyor!
Benim bu konuda fikrim sabit mecbur oldugumuzu düsünmüyorum, kolaya kacilip mecbur birakiliyoruz gibi. Katki alma ihtimalimiz cok düsük oyuncular, bunun yerine uygun maliyetlere baska careler üretilebilir.

Yerlilerden Adem çok gereksiz olmuş bir tek, diğerleri ise gayet denenebilir.

En olumlu bulduğum ise Jimmy. Swedish milli topçu + uluslararası tecrübesi var. İyi bir alternatif.

2. Olumlu bulduğum ise Şener. Türk yedek sağ bek olarak yerel ligde ciddi tecrübesi olan, yine yerelde kullanabileceğiniz bir oyuncu.

Yusuf'a ise nötrüm. 25 yaşında, akıllı olursa iyi bir katkı verebilir, son tahlilde Sinan Gümüş'den yeğdir.

Tabi totalde bu adamların maliyetini de duyunca ona göre yorum yaparız tekrardan.

miktattan cok daha iyi oyuncular degil. sirf bonservissiz diye 3 yil bu danalari besleyecekler. insan bir tane genc oyuncu alir güven gibi almanyadan.

Tabiiki oyle ama yedek diye oyuncuya para mi vermeyelim? 16 yabancimiz mi olsun ?

Sonucta yedeklerin yerli olmak zorunda. Ilk 11 e yerli koyabilecegin biri var mi , varsa kaca bonservisi?

Yedek oyuncuya para vermeyelim dedim mi ben. Cöp cöptür, bosu bosuna yer doldursun diye para veriyoruz böyle adamlara. Bunlara para savuracagimiza, ki sirf bonservisten bahsetmiyorum bunun yillik ücreti mac basi bonusu monusu herseyi dahil, genc oyunculari katalim kadroya. Beni rahatsiz eden durum bu adamlarin bize sportif olarak neredeyse hic bir katkisinin olmayacagina ragmen bunlari kadroya dahil etmek.

Genclerden bahsederken de sadece bizim altyapidan bahsetmiyorum, baska altyapilar var gurbetciler var vs. Ben biktim artik denenmis seyleri tekrar tekrar deneyip farkli sonuclar ümit etmemizden, olmuyor iste arkadas OLMUYOR. Sonucta genc oyuncu da yedekte oturur, Adem gibi Yusuf gibi adamlar da. En azindan yeni birseyler denemis olursun belki birseyler degisir ve kurtuluruz su kisir döngüden.

Sirf bonservissiz ve yerli diye bunlari kadroya katmanin manasi yok. Damlaya damlaya göl olur.

Arkadaşlar bakıyorumda fark yaratmak için eleştirel yaklaşım yapmayı ne kadar seviyorsunuz.Hocanın ve yönetimin illaki bir bildiği vardır.Altyapıdan al gençleri oynat diyorsunuz.Hazır olsalar sizce hoca onları oynatmayacak mı ? Yok yusuf çöpmüş şöyleymiş bu takıma alternatif oyuncularda gerekiyor ayrıca devre arasında Emre Taşdemir içinde bi dünya giydiriyordunuz yok müzmin sakat yok bilmem ne adam Nagatomonun yokluğunda çatır çatırda oynadı.

Adem mugdattan da erenden de iyi adam sevmiyor olabilirsiniz de ben gelirse sıkıntı yapmam

—————————
Yasama, Yürütme, BELHANDA!

Altyapınızı seveyim ben sizin sanki yıldız kaynıyor millet bulmuş kolayını kim gelse altyapıdan oynat. Ulan altyapıdan topcu oynasa ilk maç yine siz söversiniz

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Ee ne güzel işte illa söveceksek altyapıdan geleni sövelim 2 3 milyon maaş ödemeye gerek kalmıyor topçu başı , bonservis yok diye atlıyoruz da maaş ne olacak düşünen yok.

Ne anlattığını bilmiyorsun ki Adem Büyük , Şener falan gelince takım nereye gidecek sanıyorsun , bunlar bizi kurtaracak mı ? Aralarında topçu diyeceğin Babel var o da yerli değil üstüne bir ton şey istiyor.
Ben ne anlattığımı biliyorumda sen boş yapıyorsun, bizi kurtaracak yerli romada juventusta vs oynuyor. Şenerin yerine alınabilecek bir tane yerli sağbek söyle desem bizi kurtaracak misal bekliyorum. Şenere bayıldığımdan değil

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Tam takımın içine fitne fesat sokacak karakterde adamları topluyoruz. Allahtan 1 tane garip Nijeryalı var. Kendisi şu listeyi görse ben ne günah işledim der.

Üst Alt