#11 Abdul Kader Keita - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # Abdul Kader Keita

arkadaşlar bazı ben keita yı forvet oynuyor diye biliyorum zaten galatasarayda o maksatla aldı ama spor kanalları galatasaray sol kanat için keita ile anlaştı yazıyor anlayamadım ?????????????

Cevap: # Abdul Kader Keita

sağ açıkta oynayaclsa o zaman kewell veya arda dönüşümlü oynayacak yada kewell forvete kayacak yada galatasaray forvet alacak

Cevap: # 11 Abdul Kader Keita

Gereksiz transfer. Yabancı starlarla başarı elde edilebilseydi fb her yıl şampiyon olurdu. Geçen sezonun takımı iyi idi ama şanssızdı, moralsizdi. Tam takım oturmuşken Bülent kabusu başına çöktü. Onun için süreklilik adına bu takımla devam edilmeli sadece geleceği parlak yerli gençler ile takviye yapılmalıydı.

Şimdi ne olacak sağbekte oynatılmazsa Sabri gibi enerjik ve etkili bir futbolcu yedek mi kalacak? Kader'in transferi Galatasaray'ın kaderini olumsuz etkileyecektir. Keita'nın aldığı paradan dolayı huzursuzluk olabilir. Kewell sağ forvete alınabilir başarılı da olur çünkü Nonda ve Baroş gibi laubali vuruşlar yapmıyor hem daha az yorulur 90 dakika oynar.

Arda..........Baros...........Keita

Kewell

Nonda

Yaser

Bir de bir etkili forvet daha aldık mı bu sezon 80 den fazla gol atarız.

Eski formuma kavuşmak istiyorum diyordu zaten. Bizde çok hırslı oynayacağından eminim..

Gereksiz transfer. Yabancı starlarla başarı elde edilebilseydi fb her yıl şampiyon olurdu. Geçen sezonun takımı iyi idi ama şanssızdı, moralsizdi. Tam takım oturmuşken Bülent kabusu başına çöktü. Onun için süreklilik adına bu takımla devam edilmeli sadece geleceği parlak yerli gençler ile takviye yapılmalıydı.

Şimdi ne olacak sağbekte oynatılmazsa Sabri gibi enerjik ve etkili bir futbolcu yedek mi kalacak? Kader'in transferi Galatasaray'ın kaderini olumsuz etkileyecektir. Keita'nın aldığı paradan dolayı huzursuzluk olabilir. Kewell sağ forvete alınabilir başarılı da olur çünkü Nonda ve Baroş gibi laubali vuruşlar yapmıyor hem daha az yorulur 90 dakika oynar.

Hiç huzursuzluk felan olmaz merak etme. Huzursuluk yaratan adamlar temizlendi takımdan.

Gençler de monte edilecektir. Zaten Keita'dan daha iyi bir genç çıkarsa eminim ki Rijkaard onu oynatır.

Telaş yapacak, kaygılanacak bir şey yok. Asıl telaşı fb taraftarları yapıyor.

Üst Alt