#11 Abdul Kader Keita - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: # 11 Abdul Kader Keita

Gereksiz transfer. Yabancı starlarla başarı elde edilebilseydi fb her yıl şampiyon olurdu. Geçen sezonun takımı iyi idi ama şanssızdı, moralsizdi. Tam takım oturmuşken Bülent kabusu başına çöktü. Onun için süreklilik adına bu takımla devam edilmeli sadece geleceği parlak yerli gençler ile takviye yapılmalıydı.

Şimdi ne olacak sağbekte oynatılmazsa Sabri gibi enerjik ve etkili bir futbolcu yedek mi kalacak? Kader'in transferi Galatasaray'ın kaderini olumsuz etkileyecektir. Keita'nın aldığı paradan dolayı huzursuzluk olabilir. Kewell sağ forvete alınabilir başarılı da olur çünkü Nonda ve Baroş gibi laubali vuruşlar yapmıyor hem daha az yorulur 90 dakika oynar.

"Sabri gibi etkili bir futbolcu" yazısını okuduktan sonra gerisini okumadım zaten..

angut.com da bile 48 sayfa olmuş keita ve genel olarak söylenenler:

bunlarda para yok nasıl alıyolar bu adamları sözleşmeside devam ediyodu....

sakatda değildi bu adam....

şuana kadar yapılmış bu sene tr deki en iyi transfer....

tr liginde çok iş yapar sağ kanatı silip süpürür.....

daha şimdiden korku saldık ama korkunun ecele faydası yok

Keita yı da beğenmeyen varsa Real Madrid i tutsun:DOrda birini bulur beğenecek;)

:D Keita'yı beğenmeyenler mi var bana mı öyle geliyor?? Bunların üstüne salacan Sabri'yi izlesin dursunlar..

8.5M falan değil 7M'a geldi.. Hem de 3 yıl taksit taksit ödenecek.. Kendisine de 2.2M verilecek.. Bu parayla yapılabilecek en iyi transfer yapıldı fakat illa parazitlik yapılacak ya işte.. Neyse ya millet siz takılın burda Keita oynayınca buralarda görmeyeyim hiçbirinizi ama ;)

Keita hayırlı olsun tekrar..

Bu arada forma numarasını nerden öğrendiniz de yazdınız onu anlayamadım??

Sakat olduğunu nerde okudunuz. Şimdiye kadar hiç ciddi bir sakatlık geçirmemiş.

Sakat olduğuna dair link falan varsa bir yollar mısınız?

Sakat olduğunu nerde okudunuz. Şimdiye kadar hiç ciddi bir sakatlık geçirmemiş.

Sakat olduğuna dair link falan varsa bir yollar mısınız?

Hatırlamıyorum :).Bir fener'linin yorumuda aklımda kalmış olabilir:).Anlaşılan büyük bir sakatlığı olmamış ;);):).Bravo sana İçimizden Biri ;).

18 artı zaten futbolcuyum,bu adamıda çok izledim tarafsız yorum yapıyorum.

Tarafsız yorum yapma diye birşey varmı ki? O zaman herkesin yorumları aynı olmazmıydı?Yrum yapıyorsan taraflı omak zorundasın.Kendine göre beğendiğin veya beğenmediğin noktaları dillendirebilirsin...Bence keita form tutarsa babelden daha yararlı olur.Ama tutmama ihtimalide var tabi.Lyon forumda yazılanlara gelince,o yorumları yazan taraftarlar birazcık mantıklı düşünürlerse 18 milyona aldığımız adamı ne olursa olsun 8.5 e satmamalıydık diye düşünmeliler.Oradada öyle sevinenlerin sayısının çok fazla olduğunu düşünmüyorum...

Gereksiz transfer. Yabancı starlarla başarı elde edilebilseydi fb her yıl şampiyon olurdu. Geçen sezonun takımı iyi idi ama şanssızdı, moralsizdi. Tam takım oturmuşken Bülent kabusu başına çöktü. Onun için süreklilik adına bu takımla devam edilmeli sadece geleceği parlak yerli gençler ile takviye yapılmalıydı.

Şimdi ne olacak sağbekte oynatılmazsa Sabri gibi enerjik ve etkili bir futbolcu yedek mi kalacak? Kader'in transferi Galatasaray'ın kaderini olumsuz etkileyecektir. Keita'nın aldığı paradan dolayı huzursuzluk olabilir. Kewell sağ forvete alınabilir başarılı da olur çünkü Nonda ve Baroş gibi laubali vuruşlar yapmıyor hem daha az yorulur 90 dakika oynar.

Ya kusura bakma ama bana göre futboldan çok anlamıyorsun.Milan baros 2.3 alıyor keita dan 100bin euro fazla huzursuzluk yarattımı?Keita yı forvetin sağında kewell da solunda oynayabilsin diye aldılar...Hiçbirzaman GALATASARAY ın esas amacı Türkiye şamopiyonu olmak olmadı.Avrupa önemli olan bizim için.Bunun içinde önemli yıldızlara ihtiyacın var.Uefa kupasını aldığımız dönemde hagi gibi süper bir yıldızımız vardı mesela.Sabri enerjik bir futbolcu evet ama neredeyde yediğimiz gollerin hepsi onun olduğu kanat kaynaklı.Nondada baros ta laubali vuruşlar yapmıyorlar belki birazcık özgüven eksiklikleri olabilir...

Ne kadar çok Fransızca bilen adam varmış da haberimiz yokmuş. angut.com da ve bu siteye takılan fblilerde fransızca bilme oranı o kadar yüksek ki şaşırdım kaldım.

Büyük çoğunluğu fransızca forumları takip ediyor baksanıza.

Sakatlıklardan belalardan uzak,bol gollü ondan daha çok bizi basarıya götürecek.tribünlere zevk verecek bir oyun oynamasını temenni eder,hayırlı olsun derim.Hosgeldin Keita.

Galatasarayımıza hayırlı olsun umarım güzel bir performans sergiler ,transferde emeği geçenlere teşekkürler..

Bir sonraki transfer döneminde Fotomaç başlığı:

Aslan mı oluyor?

Haberin devamı:

Kadrosunu kaliteli bir santraforla güçlendirmek isteyen Galatasaray düğmeye bastı. Keita nın milli takımdan arkadaşı Drogba yı ikna ettiği bildirildi. Türkiye ve Galatasaray hakkında olumlu referanslar alan Drogba, Galatasaray a yeşil ışık yaktı.

Not: Tek pürüz olarak geriye ailesini ikna etmek kalmış olabilir. Evli veya bekar olması durumuna göre bu cümle de habere eklenilebilir.

Üst Alt