#11 Hasan Şaş - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Hasan Şaş

Cevap: #11 Hasan Şaş

Paul Scholes Manchester icin ne ise

Gerrard Liverpool icin ne ise

Lampard Chelsea icin ne ise

Puyol Barcelona icin ne ise

Raul Madrid icin ne ise

Zanetti Inter icin ne ise

HASAN ŞAŞ GALATASARAY İCİN ODUR HERKES GİDER O KALIR sahaya cıktıgı zaman ise bu adam TÜRKİYENİN izleyebilecegi en iyi adam olur o bizim icin OYNAYAN EFSANEDİR ;)

Paul Scholes Manchester icin ne ise

Gerrard Liverpool icin ne ise

Lampard Chelsea icin ne ise

Puyol Barcelona icin ne ise

Raul Madrid icin ne ise

Zanetti Inter icin ne ise

HASAN ŞAŞ GALATASARAY İCİN ODUR HERKES GİDER O KALIR sahaya cıktıgı zaman ise bu adam TÜRKİYENİN izleyebilecegi en iyi adam olur o bizim icin OYNAYAN EFSANEDİR ;)

galatasaray için hakan sukuru tercih ederim hasan sas uçuncu sirada kalan dusuncelerine katiliyorum

Bu acun firarda tipi dünyanın gezildiği programlarda yabancılarla söyleşi yapılırken Türkiye'yle ilgili ne biliyorsun deyince hep Hasan Şaş'ın adı geçiyo ya :D yavaş yavaş Hasan Şaş falan.Büyük adam bu Hasan :D

Bu acun firarda tipi dünyanın gezildiği programlarda yabancılarla söyleşi yapılırken Türkiye'yle ilgili ne biliyorsun deyince hep Hasan Şaş'ın adı geçiyo ya :D yavaş yavaş Hasan Şaş falan.Büyük adam bu Hasan :D

Türkiye'de tanındığından daha çok Somali'de tanınıyor :D

Hasan Şaş 1 numaradır her zaman. Adamın oynadığı futbol yeter zaten, çoğu oyuncumuzun ayrıldığı ve yerlerine vasat oyuncularla doldurduğumuz yılda neredeyse takımı tek başına sırtlayarak götürmüştü.(2001/2002) Vefası yeter onun kredisi bitmez bu yüzden. Gününde olduğu zaman çalım atamayacağı adam yok. Hele o rakibin belini kırmıyomu, iyice coşuyoruz. Özledik be gelsinde oynasın tekrardan.:D

625515649.jpg

"Sahalara dönmek için çıldırıyorum"

G.Saray’ın 17 Ekim’deki idmanında ciddi şekilde sakatlanan ve sağ dizindeki çapraz bağlarında yırtık olduğu için 3 gün sonra ameliyat olan Hasan Şaş, sahalara döneceği günü iple çekiyor.

Doktorların "Nisan’dan önce dönemez" açıklamalarına rağmen, bu süreyi öne almak için çok çalışan tecrübeli futbolcu, "Sahalara dönmek için çıldırıyorum. Şubat ayını gözüme kestirdim. Bir ay sonra takıma katılırım" diyor. Arkadaşları sahadayken onları tribünden izlemenin kendisine sıkıntı verdiğini söyleyen Hasan, "Sakatlığım çok uzun sürdü. Ben tribünde oturacak adam değilim. Bu durum beni çıldırtıyor. Doktorlar ’nisan’ diyor ama ben şubat ayında dönmek istiyorum" diye konuştu.

G.Saray benim yuvam

Futbolu çok özlediğini anlatan Hasan Şaş, şöyle devam etti: "Allah, bütün futbolcuları sakatlıklardan korusun. Sahada olamamak beni kahrediyor. Kendimi, prangaya vurulmuş bir mahkum gibi hissetiyorum. Şubat ayını iple çekiyorum. Bir an önce meşin yuvarlak ve yeşil çimlerle buluşmak istiyorum."

Sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini hatırlatan Hasan Şaş, "G.Saray benim yuvam. Hiçbir yere gitmem" derken, yönetimin kendisine haber yolladığını ve önümüzdeki günlerde masaya oturup yeni mukaveleye imza atacağını sözlerine ekledi.

Tecrübeli futbolcu, bu konuda şunları söyledi: "Ben, G.Saray’dan başka nereye gidebilirim ki? Buradan ayrılmak hiçbir zaman aklımın ucundan bile geçmedi. Çocukluğumdan beri aşık olduğum renkler için mücadele veriyorum. G.Saray, benim rüyalarımı gerçekleştirdi.

hürriyet

Hasan dönse de şöyle 2005-2006 ya da geçen sezonki gibi savaşçı bir ruh ortaya çıksa takımda.Kendi sahada olmasa da Hasan'ı gören oynuyor özellikle gençler :D

Hasan daha 32 yaşında ve geri dönmek için çok çalışıyor.Ayrıca takımdaki en büyük Galatasaray'lı.Bu adamı da emekli ettiniz ya bana da helal olsun demek düşer kimse kusuruma bakmasın.

625515649.jpg

"Sahalara dönmek için çıldırıyorum"

G.Saray’ın 17 Ekim’deki idmanında ciddi şekilde sakatlanan ve sağ dizindeki çapraz bağlarında yırtık olduğu için 3 gün sonra ameliyat olan Hasan Şaş, sahalara döneceği günü iple çekiyor.

Doktorların "Nisan’dan önce dönemez" açıklamalarına rağmen, bu süreyi öne almak için çok çalışan tecrübeli futbolcu, "Sahalara dönmek için çıldırıyorum. Şubat ayını gözüme kestirdim. Bir ay sonra takıma katılırım" diyor. Arkadaşları sahadayken onları tribünden izlemenin kendisine sıkıntı verdiğini söyleyen Hasan, "Sakatlığım çok uzun sürdü. Ben tribünde oturacak adam değilim. Bu durum beni çıldırtıyor. Doktorlar ’nisan’ diyor ama ben şubat ayında dönmek istiyorum" diye konuştu.

G.Saray benim yuvam

Futbolu çok özlediğini anlatan Hasan Şaş, şöyle devam etti: "Allah, bütün futbolcuları sakatlıklardan korusun. Sahada olamamak beni kahrediyor. Kendimi, prangaya vurulmuş bir mahkum gibi hissetiyorum. Şubat ayını iple çekiyorum. Bir an önce meşin yuvarlak ve yeşil çimlerle buluşmak istiyorum."

Sözleşmesinin sezon sonunda biteceğini hatırlatan Hasan Şaş, "G.Saray benim yuvam. Hiçbir yere gitmem" derken, yönetimin kendisine haber yolladığını ve önümüzdeki günlerde masaya oturup yeni mukaveleye imza atacağını sözlerine ekledi.

Tecrübeli futbolcu, bu konuda şunları söyledi: "Ben, G.Saray’dan başka nereye gidebilirim ki? Buradan ayrılmak hiçbir zaman aklımın ucundan bile geçmedi. Çocukluğumdan beri aşık olduğum renkler için mücadele veriyorum. G.Saray, benim rüyalarımı gerçekleştirdi.

bizde seni izlerken çıldırıyoruz

Hasan yedek külübesinde otursun sahadakilere bagırsın ;) acayıp gaz verir

Teknik direktör olursada 2. Fatih Terim olabilir :D

Saha içindeki Hasan'la normal hayatta ki Hasan arasında dağlar kadar fark var nasıl zıt iki karakteri yaşıyor :D

Üst Alt