#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

şu çocuğu şuan Sinan ve Feghouli ile karşılaştırınca çocuğa sadece zarar veriyosun başka bişey değil.

zarar falan değil,hali hazırda feghouliden çok çok daha iyi,sinandanda iyi,avrupada bu yaşda hak eden cocuklar catir çatır a takımda oynuyor. Direk a takımda oynamalı,hatada yapacak ama her şartta feghouli denen herife on basar.

Mertan Caner Öztürk de olabilir Emre Çolak da Arda Turan da.

Recep daha iyiken onun önüne geçmiş gibi gözüküyor artık.

Her ne kadar gençler arasında #1 bana göre Celil olsa da Yunus da potansiyelli lakin eğer orta bölge alternatifi olarak görmüyorsak acilen kiralamalıyız, 5 tane ilk 11 oynayabilecek kanat var takımda.

Sinan da olan bitiricilik yunus akgun'de olsa dünya capinda bir oyuncu olabilir

Simdilik emre mor ve abdulkadir potansiyeli görüyorum umarim Fatih hoca oynatmaya devam eder

2017-2018 Sezonu bitmeden yazmıştı defahatle yeni transfer yapacağına bunları bildirelim diye adamlar asgari ücret alıyor en kötü kontenjan doldururlar diye...Ne diye kiralık gönderelim bu isimleri o zaman kapatalım akademiyi diyordum yıllık 12-13 trilyon boşa o zaman diye...

2018-2019 Galatasaray Futbol Takımı Kadro Planlaması

Diyelim ki tutmadı...Tutmasın...

Diyelim ki tuttu...Kaliteli oyuncu sahibi olursun...

Adamlar senelik net 25.000 tlye oynuyor daha ne hem de gençler...

Galatasaray'da Altyapı Çıkışlı ve Gurbetçi Oyuncular Hariç Türk Futbolcu Oynamamalı

DjOK6R9XcAAt9v8.jpg

DjOK2WgXcAEG4ST.jpg

21 kisilik sinirlamada nasil yer bulacak bu cocuklar yav

hoca bu sene için ozanı dusunuyoruz dedi yanlis animsamiyorsam

yunus ali kol gibi klas topcular nasil yer edinecekler bu hususta kendilerine

SM-T280 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ligde ve kupada o sınırlama yok üstat ki ben olsam yazdım açtığım kadro planlaması başlığına en az 3-4 altyapılı çocuk alır 1 tane yedek kaleci ve 14 yabancı ile minimum 18i bulur sinan-serdar-eren yazarım...Avrupaya bile böyle bildirirdim ya neyse...

21 kisilik sinirlamada nasil yer bulacak bu cocuklar yav

hoca bu sene için ozanı dusunuyoruz dedi yanlis animsamiyorsam

yunus ali kol gibi klas topcular nasil yer edinecekler bu hususta kendilerine

SM-T280 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Avrupa'da altyapidan gelen ve belli yasin altindaki oyuncular listeye dahil olmadan da oynayabiliyordu yanlis degilsem.Uefa listesinde yaninda yildiz oluyordu bu statudeki oyuncularin.Cok da emin degilim ama

Avrupa'da altyapidan gelen ve belli yasin altindaki oyuncular listeye dahil olmadan da oynayabiliyordu yanlis degilsem.Uefa listesinde yaninda yildiz oluyordu bu statudeki oyuncularin.Cok da emin degilim ama
Mahalli federasyonlarda o sınırlama yok zaten...Senin dediğinde UEFA B Listesi ki aynen dediğin gibi onlar b listesinden olmak kaydıyla bildirilip sakatlık yahut lisans iptali gibi durumlar olduğunda uefa maçlarında oynayabiliyorlar...

Geleceği çok parlak, potansiyel çok yüksek ama karakteri ve iş disiplini nasıl bilmiyoruz. Umarım şımarmaz, bir iki maç iyi oynayınca ben oldum havasına girmez, çok çalışır ve hedefini hep en yüksekte tutar. Yoksa sıradan bir anadolu topçusundan öteye geçemez

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kiraya verip superligin kalitesinin kat kat altinda bir seviyede oyniyacagina A takimda kalip antrenman ve oyuna girdige anlarda cok daha iyi bir seviyede kendisini gelistirmesi cok daha anlamli!

Sonucta bir kac defa yazdim yine tekrarlamak gerek:

Bizim sezonumuz aslinda bu sezon sezon degil. Gectigimiz sezon gibi bu sezon yine Sampiyonluk maddi anlamda mecburiyet. Bunu basardigimiz zaman bir sonraki sezondan itibaren A takimin temelini kurup 3 sezon sonrasi iste o zaman Avrupada yine ses getirebiliriz. Bu olursa zaten lige embargo koymus oluruz. Biz Taraftarlar sabir, genc oyuncularimiz da bu sureci anlayip herseyini vermeleri lazim.

Bunlar olursa 2019-20 yilindan itibaren Superligin Bayern Munihi olmamak icin hic bir engel kalmaz. Tek rakibimiz yine biz kendimiziz.

Üst Alt