#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

yunusu sadece sag kanatta düşünmeyin.altyapıda yıllarca forvet oynadı.gomisin yanında da oynar.

yani

rodrigues-----------onyekuru----

--------yunus---gomis ---------

ya da

yunus-----------------rodrigues

--------onyekuru----gomis

vs

Kanat rotasyonuda şişik aslında Feg-Garry-Henry-Sinan hadi Muğdatı saymayalım yinede kalabalık, Yunus inşAllah kendi şansını yaratır performansıyla.

lig , cl , türkiye kupası derken maç sayısı artıcak illa ki şans olucak , ligte rotasyon olucak kafadan 6 maç cl öncesi , 6 maç cl sonrası derken 12 maç , 6 da türkiye kupası dersek 18 maçta direkt olarak 11 de olma ihtimali bence çok yüksek , hocamız zaten şans verir taraftarda arkasında durursa , yunusda çalışmaya devam ederse formayı alır ve yürür gider.

Ben de kendisi hakkında heyecanlıyım ama keşke yurt dışına göndere bilsek, bir sezon, hatta iki sezon dışarda oynasa.

takıma topçu alamıyoruz teklif gelse feg gidecek 4 kanat kalıcak yunusla beraber böyle 1 durumda yollamaya gerek yok zaten şans gelicek.

hadi 5 topçu var diyelim oldu ki belhanda sakatlandı feg ortaya geçti onyekuru ve garry sahada yedek sadece sinan kalıcak geçen sezon gibi hiç gerek yok böyle birşeye yunus kalsın takımda abilerinden forma almaya baksın daha iyi.

Valla ben altyapıdan çıkacak kaliteli oyunculara çok toleranslıyım, Tüm takımdakilere oranla daha az eleştiririm oynarsa pozitif ayrımcılık yaparım bu konuda

Olacak bu çocuk olacak inşallah..
FM oyuncusu olarak çevremdekilere sürekli bahsettiğim wonderkids’lerdendir kendisi..:)

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

DjX2wAZX0AAISpT.jpg:large

Yeşil yelekli olan savaşıyor oburunun dunya umrunda değil gibi. Feghoulinin bu durumuna cok üzülüyorum.

SM-J710FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yurt dışında forma şansı bulabileceği bir takıma kiralanmalı. Kadroya alıp da yedek bekletmek büyük hata olur.

Kiralanmamalı, sezon içi hakediyorsa 11e monte edilip türk futbolunda bazı ezberler bozulup yürekler ortaya çıkmalı. Terimin kimseye birşey ispat etmesine gerek yok.

takımda an itibari ile rodriyle birlikte en efektif kanat topçusu kiralamak delilik dursun işte takımda , terim şans vermiyecek hoca değil ki çat diye As takıma alır.

Yahu kiralansın diyorsunuz da bu yönetim gider opsiyon koydurur yada geri çağırma clause koymayı akıl edemez çocuk orda hocası ile ters düşerse yedek kalır geriye gider en önemli çağında .

Başımızda vizyonsuz bir yönetim var teknik ekinin işini baltalıyorlar , kiralık adam almayı beceremiyorlar .yunusu bedava verseler şaşırmam o derece vasat yönetiliyor Galatasaray

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Niye kiralansin yav. Genclere fazla güveniyorsa hoca Feghouliyi postalayip Garry+Onyekuru/Sinan/Yunus (Recep de belki birseye yariya bilir. Kupa macinda gecen sene kötü durmuyordu) üclüsünden birini oynatsin orda. Feghouliden gelen parayi 8 numaraya kullansak daha faydali olur. Ondan sonra Gomis ve Carolei postalayip bir adam gibi bir forvet ve stoper getirsek kadro normalde sampiyonluga yetmeli.

Sampiyonlar ligini bence bu sene bonus olarak görmeliyiz ve gene sampiyon olmaya bakmaliyiz. Sampiyonlar liginden gelen +30 milyon € bizim icin cok önemli

Üst Alt