#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 49 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Sadikin sözlesmesi tek 6 ay kalirken 750 bin + yigithan + Baris Alici 1,5 sene kiralika patlamadimi? Nazim icin 2-3 isterler

Aylarca tek 1 maça çıkmamış adam için son derece normal bir performanstı açıkçası. Belirli bir kumaş, yetenek var o kesin. Fakat bizde kalırsa en fazla Emre Çolak ayarında bir futbolcu olur. Burda bu çocuk gelişemez. İmkanı yok. En iyisi hala Anderl. veya başka bir takım istiyorsa paraya çevirmek olacaktır. Sonraki satıştan pay koydurabilirsek bizim için epey karlı bir anlaşma olur.

alev alev yanmasi lazimdi ama yok sönmüs ben bugün hicbirsey görmedim
bu yasta bu vazgecmislik. GS sana bu sansi veriyor tik yok sonra niye oynatilmiyor bence sebebi ortada...

Fizik eksiğini kapatıp yere daha sağlam basmalı. Bizde bu haliyle düzenli forma bulmaz. Kiralık versek fena olmaz gibi. Hollanda gibi bir lig paklar bu çocuğu.

Ben kendisinden pek ümitli değilim ama eğer ilerde bizimle kalacaksa mutlaka sezonda 25 maç oynayacağı bir takıma kiralık gitmeli.

Üst Alt