#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 50 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Beğenmediğimizi söylediğimizde burada ağzımıza sıçılmıştı. GSC yine şaşırtmıyor

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu çocuk aylarca düzenli top oynamadı, kaç tane maçta süre dahi bulamadı ve A takım kadrosuna dahil olduğu için U21 de falan da maça çıkamadı.

Ne bekliyordunuz ki. Uçup kaçmasını mı.

Yeni sezonda kesinlikle kiralamak lazım, yine böyle otura otura kadroda kalacaksa gelişemez.

sent via GSC

Ben hala terimi anlamiyorum elindeki gencleri ne oynatiyor ne kiralik gönderiyor yedek de bekletiyor, misal bu yunusu sezon basi oyniyabilecegi bir takima gönderseydik bence suanki durumundan cok daha iyi olurdu. Gencleri yedek de cürütmenin benim gözümde hic bir mantiki yok

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

5 milyona serbest kalma maddesi istiyormuş öyle bir duyum var idi

Önüne getirdiğimiz her sözleşmeye menajeriyle bir olup o madde olmazsa imzalamayız çekmişler

Hoca da sezon boyunca sen kimsin lan diyip oynatmamış

Mustafa Kapı,Atalay felan da aynı kafada imiş sanırım baya sövüyordu tweetçiler

Az dakika aldigi an 5 milyon serbest madde istiyorsa versinler. O durumda zaten bize yeterli olmadigi belli olmus olur.

Berkay Özcanin Stuttgartda 500 dk oynamazsa 1 milyon € serbest kaliyor maddesi vardi.

Genclerin ayaklari havaya atip iyi maas alip yedek olmaya evet dememeli bence iyi birsey. Adamlarin hedefleri var ve oturdugu yerden para almayi istemiyorlar gibi geliyor bana.

61843911_148160419684490_2545773850876842693_n.jpg

is ahlaki pek odakli degil, Ozanla ayni fizikle basladi 1 sene sonra hayvan oldu

ne Atalay ne Yunus hic birsey yapmiyor 2 senedir fizik ayni.

Yunus Ts'li Abdülkadir kadar yetenekli en az, Babel dışında ekstra kanat almayalım ve Yunus'u oynatalım ama sabretmek lazım.

Üst Alt