#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 52 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Daha fazla çalışmalı. A takıma yükseldim, ben oldum havalarında devam ederse şutlanması uzak değil. Kendini zerre geliştirmeyen, boş teneke gibi yaşayan genç oyunculardan olma delikanlı. Daha iyisini yapabilirsin. Konsantrasyon(y)

Akhisar super kupa macinda yani ilk macinda etkili oynamisti

O mactan bugune aradan 1 yil gecti,Yunus ne yazik ki süre alamadi ve gelisemedi

Fakat biraz da kendinde aramali bunun sebeplerini,oynadigimiz 2 hazirlik macinda pek begenmedim mesela ayakta duramiyor calim atamiyor

Sözlesme de uzatmiyor kafasinda ne var avrupa ya gitmek istiyorsa derhal gitmeli ama bizde kalmak istiyorsa sözlesmesini uzatmali ve daha cok calismali

Bir abdulkadir potansiyeli var,sonu Emre colak olmasin

Akhisar super kupa macinda yani ilk macinda etkili oynamisti

O mactan bugune aradan 1 yil gecti,Yunus ne yazik ki süre alamadi ve gelisemedi

Fakat biraz da kendinde aramali bunun sebeplerini,oynadigimiz 2 hazirlik macinda pek begenmedim mesela ayakta duramiyor calim atamiyor

Sözlesme de uzatmiyor kafasinda ne var avrupa ya gitmek istiyorsa derhal gitmeli ama bizde kalmak istiyorsa sözlesmesini uzatmali ve daha cok calismali

Bir abdulkadir potansiyeli var,sonu Emre colak olmasin
kendini geliştirmesi için illa her maç ilk 11 mi oynaması lazım. Yanında feghouli onyekuru şu bu fatih hoca var geliştir işte kendini ne bekliyorsun.

Ayrıca emre çolak a kurban olalım bu oyuncu onun kadar bile olamayacak ben iyice ümidimi kaybetmeye başladım

Bu arkadaşı acilen, geri alma opsiyonlu (6.5 milyon) satmamız şart.

Bunda utanacak bir şey yok. Real Madrid’te yapıyor bunu, Barcelona’da. Bizde gelişemicek çünkü, belli.

forvete yakın oynarsa etkili olur.kanatta yallnız kalıyo.forvete yakın oynarsa cezasahasına çalımla girer,gol atar.kenardan orta yapılrsa kafa golleri atar.

Üst Alt