#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Gecen de demistim Belcika, Hollanda veya bilemedin Ispanya.

Bu liglerden birine düzenli oynayabilecegi bir takima kiralanmali. Genclere sans veren kac tane Belcika ve Hollanda takimlari var, o takimlardan birine yollamak gerek.

Gecen de demistim Belcika, Hollanda veya bilemedin Ispanya.

Bu liglerden birine düzenli oynayabilecegi bir takima kiralanmali. Genclere sans veren kac tane Belcika ve Hollanda takimlari var, o takimlardan birine yollamak gerek.

Bencede kiralık gidebilir ancak her kiralık ardanın manisa serüveni gibi olmayabilir. Mutlaka eğitici bir hocanın klubüne gitmelidir yoksa boşa zaman kaybı

kiralanıyosa avrupa'ya kiralansın. sakın Türkiye'den bi takıma kiralamak gibi bi aptallık yapmasınlar. Anadolu hocaları yunus yerine tecrübeli diye 33-34 yasında ayakta duramayan kazmaları oynatır.

Belçika ligi fizik kapasitesi çok yüksek zenci kaynıyor madara ederler orada Yunus'u

Hollanda ligi yeteneğine daha uygun hücum futbolu oynanan,açık alan bulabileceği bir lig

hiç beklemeden yurtdışına "ilk 11 oynama şartı" maddesi ile kiralanmalı. Burada kalırsa kupada 3-4 maçta belki ligde 2 maçta oynar ama genel olarak u21'de rekabet olmayan ligde oynar.

Avusturya,Almanya 2ligi fark etmez. Bu şarta uyan bir takıma yollanmalı. Burada çürür gider.

Yahu niye kiraliyoruz ben onu anlamiyorum cok takip edemiyorum kabul ama ornegin bir belhanda veya bir feguli yerine bu cocuk oynasin iste bu iki isimden daha kotu daha vurdumduymaz olmaz heralde hadi oldu diyelim gecis sureci tecrube kazanma donemi der geceriz diger iki fuzuli gibi milyonlari da cukkalamiyor

ne kiralaması,direk ilk 11 çıkmalı,hata yaparsa yapsın ,balon feghouli,leşçuk gibileri oynasa ne olur oynamasa ne olur, bu çocuk ilk 11 oynatılmalı ve arkasında durulmalı...

Üst Alt