#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Alt yaş kategorilerinde şu istatistiklerle oynayan oyuncunun , neden gelişim kaydedemediği irdelenmeli bence.
Kanat oyuncusu birde bu arkadaş.

U19 Ligi: 40 Maç 16 Gol
U17 Ligi: 27 Maç 19 Gol
U16 Ligi: 28 Maç 23 Gol
U15 Ligi: 32 Maç 13 Gol
U14 Ligi: 17 Maç 13 Gol
Ozguven icin ara-gecis takimlari gerekiyor. Danimarka norvec isvec liglerinden pilot takim alinmali. Oralarda ortalama yas 20e yakin pttde 30a yakin. Buralarda oyuncu ezilir gelismez

Yunus’un baya maçını izledim kesinlikle kötü topçu değil ve baya yetenekli. Yunus’un en büyük problemi fizik falan değil özgüveni sıfır. Halı sahada bizim takım ikiye bir giderken ben koşmazdım ya top bana gelir ben kaçırırsam diye, yunusta aynen öyle. Aşırı çekingen oynuyor, hücumda top almamaya çalışıyor. Dikkat edin savunmada çok sorumluluğu yok diye daha fazla efor harcıyor. Altyapıda böyle değildi, her hücumda topu alırdı çalım atmaya falan çalışırdı bu konuda baya geriye gitti.

Sekidika'dan falan 50 kat daha topçu ama yabancı olunca bir taralarında boncuk oluyor işte bizde evladımızı 2.liglerde süründürüyoruz

Üst Alt