#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 73 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Yunus, Atalay ve Abdüssamed'in maçlarını olabildiğince izlemeye çalıştım ama ellerinden gelenin en iyisini yaptıklarından emin değilim mesela sahaya çıktığında Ali Yavuz elinden geleni yapıyor ama Yunus'u izlerken aynı şeyi söyleyemem veya Atalay'ı izlerken çok istekli olduğunun garantisini veremem

Ne diyelim oynama şansı bulmaları bile güzel seneye kadromuzda yer arabilirler umarım

Yunus hizli bir oyuncu gibi görünüyor kısa ve çabuk adım attığı için ama uzun mesafede bildiğin orta hızda herkes rahatlıkla yetisiyor..tabi bunda fiziğini kullanamaması da büyük etken vucudunu sokamiyor araya

2 yi de atıyordu nerdeyse bu çocuğun ne yapıp edip dar alanda oynamayı öğrenmesi lazım biz hep fırfır kanat olacak diye bekledik hiç alakası yok

Çok işi var daha ama oynuyor olması iyi Adanademirspor da en az 25 maç oynayarak maç kondisyonu pozisyon becerisi vb.gibi özelliklerini geliştirir. Bireysel çalışmalar kendine kalmış ben oldum derse oralarda kalır ama çok daha iyi olacağım derse azda olsa ışık var...

Yunus, Ozan Kabak'tan sonra alt yapıdan çıkan en yetenekli oyuncumuz. Bunu herkes biliyor ve herkes farkında.

Yunus'un tek eksiği: maç ritmi.

Oynasın, oynamalı.

Yetenek olarak vurdumduymaz Emre Akbaba'dan bir eksiği yok. Ama işte Akbaba onun yaşındayken oynuyordu işte bir yerlerde, oynayarak ilerledi.

Yunus kısa zaman içerisinde Galatasaray takımının 11 oyucusun olacaktır hiç şüphem yok.

Bir başk örnek ise Ozan Tufan olabilir. Herkes satılsın, gönderin gitsin derken 1 yıl Alanyaspor macerası ona bir şeyler kattı.

İlla bizde oynayacak diye birşey yok genç oyuncu eyvallah takas da kullan Bursa'ya ver sağ bek İsmail olur Ali akman olur al hem eksiğini kapatmis olursun hem oyuncunun önünü açmış olursun

Üst Alt