#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 85 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

En çok Yunus'un bu gördüğü muamele endişe verici. Bu adamın daha ne yapması lazım? Seviye kabul edersin etmezsin ( O zaman neden 2. lige kiraladın ), kiralık gönderdiğin futbolcular arasında devamlı oynayan ve kendini geliştiren bir performans ortaya koydu. Kesinlikle artık çok daha fazla güvenilmesi gerekiyordu. Hatta gözümde Kerem'den bile daha net ve hazır durumda olduğunu düşünüyorum. Gel gelelim Babel oynadı, Akbaba oynadı o oynadı bu oynadı. Bu vaziyet kuruma ve gençlere hiç doğru mesajlar gibi gelmiyor. Korumak ve değerli olduğunu söylemek ayrı, olduğunu hissettirmek ayrı şeyler.

E9aYBkSWUAAQp0y

Uzun zamandır antrenman fotolarında görmemiştim , yoktu galiba Rize mevzusundan dolayı.

İlk kez bugün gördüm.

Kendisinin sağ tarafta bu kadar elimiz kısıtlıyken kullanılması gerektiğini düşünüyorum.

Oğulcan filan fasa fiso , umarım hoca oynatır.

Son düzenleme:
Keske zamaninda menajeri para gözlük yapmayip Anderlechte transfer olsaydi. 3,5 milyon + 20-30% mu neydi paydan olduk o paragöz yüzünden. Orda kendini gelistirse, bi 2-3 milyon daha alirdik

Eğer para verip transfer etseydik her maç şans verir methiyeler duzerdik.bedava alt yapıdan çıktı diye çocuğun yüzüne bakmadılar.aslinda takimdaki en yetenekli futbolcu yunus.

Üst Alt