#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık - Sayfa 87 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#11 Yunus Akgün | Leicester City'de Kiralık

Morutan'ın bir numaralı yedeği olmalıydı.
Kerem, Bay, Yunus, E.Kılınç, Morutan, Oğulcan kanat alternatifleri yabancı sınırı konusunda da elimizi güçlendiren bir rotasyon olurdu.

18-19 yaşında iken fiziğinin gelişmesiyle birlikte seviye atlayacağını umuyorduk da herif 21 yaşına geldi, değişen bir şey yok maalesef. Günümüz futbolunda artık yeri olmasa da ''Sahaya sandalyeyi çekse, oturduğu yerden yine iş yapar'' tabiri vardı eskiden; öyle topla çok özel maharetleri de yok ki...Fişek gibi bir dinamizme sahip olmadıkça özgüven kazanmasına ihtimal vermiyorum...

Bugün ADS maçını 20 dk izledim. Fena değil ama 1. Sınıf özelliği yok. Yerinde olsam çok hızlı bir oyuncu olmadığı için şut ve orta kalitesinin üzerine yoğunlaşırdım. Zaten bunlarda belli bir kalitesi var, bu ikisini üst seviyeye çekerse Ghezzal sınıfı bir oyuncu olabilir.

Bugün ADS maçını 20 dk izledim. Fena değil ama 1. Sınıf özelliği yok. Yerinde olsam çok hızlı bir oyuncu olmadığı için şut ve orta kalitesinin üzerine yoğunlaşırdım. Zaten bunlarda belli bir kalitesi var, bu ikisini üst seviyeye çekerse Ghezzal sınıfı bir oyuncu olabilir.
Yani yabancı sınırı böyle devam ederse Yunus, Taylan, Halil veya Kerem, Berkan gibi oyuncular kendilerini geliştirmeye bile ihtiyaç duymadan sürekli oynayama başlayacak

Üst Alt