#12 Gustavo Assunçao - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
@Furkan Korkmaz

Dün sormuştun ya Atletico neden bedavaya bırakmış oyuncuyu diye..

Dolaylı şekilde bunla bağlantılı bir kaç haber buldum. Famalicao kulübünde Jorge Mendes'in çok ciddi yatırımları varmış. İspanya'dan ordan burdan Pedro Gonçelves, Fabio Martins gibi dikkat çekecek isimleri buraya topluyor. Bir nevi Mendes için stratejik bir üs bu kulüp. Enteresan bağlantılar var.
Gustavo'nun menejeri kim bilmiyorum ama Famalicao'ya kimin getirdiği belli. Kesinlikle burada tutunabilirse EPL'ye taşınacak bir isim. Eğer biraz daha üzerine koyabilse idi, Türkiye'yi direk es geçecekti. Geliştirip gelecekte ki olası satışlardan payımızı kapmalıyız. Hata da yapsa Muhammed gibi party boy da olsa vazgeçilmemesi gereken bir profil, ısrar etmek lazım.

Tmde satin alma bedeli 3.5 diye girilmis
ilk mesaja ekledim detaylari :ka:

Çocuk geldiği için gercek mutlu :) enerjisi umut verici... Bu moralini bu ortamda saglam tutabilirse çok iyi olacak bnce

ben o bölgede melo, fernando gibi daha garanti isimler istiyordum ama gustavo da garanti gibi

sonuçta portekiz ligi bizim çok önümüzde lig. O ligin orta sırasındaki takımın en kilit oyuncularından biri ve kaptanı

Üst Alt