#12 Gustavo Assunçao - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ilk mesaja ekledim detaylari :ka:

fiyatlara bak
akilli anadolu klupleri,su islere yönelse vaktinde ,ülke futbolu muazzam bir hal alırdı

@Furkan Korkmaz

Dün sormuştun ya Atletico neden bedavaya bırakmış oyuncuyu diye..

Dolaylı şekilde bunla bağlantılı bir kaç haber buldum. Famalicao kulübünde Jorge Mendes'in çok ciddi yatırımları varmış. İspanya'dan ordan burdan Pedro Gonçelves, Fabio Martins gibi dikkat çekecek isimleri buraya topluyor. Bir nevi Mendes için stratejik bir üs bu kulüp. Enteresan bağlantılar var.
Gustavo'nun menejeri kim bilmiyorum ama Famalicao'ya kimin getirdiği belli. Kesinlikle burada tutunabilirse EPL'ye taşınacak bir isim. Eğer biraz daha üzerine koyabilse idi, Türkiye'yi direk es geçecekti. Geliştirip gelecekte ki olası satışlardan payımızı kapmalıyız. Hata da yapsa Muhammed gibi party boy da olsa vazgeçilmemesi gereken bir profil, ısrar etmek lazım.
saolasın puki değerli bilgiler valla

ayrıca mendes dünyada kulüpleri kucağında gezdiriyor satış için yararlanmak lazım

Benimde videolarda izlediğim tam tersi

Hiç risk almıyor

Mesela Fernandao yeri geldiğinde dribling yapıp önünü açardı

Gustavo ise izlediğim videolarına göre böyle bir şey yapmıyor
Benim izlediğim video da dripling yaparken tekme manyağı etmişler. Artık nasıl sinirlendirdiyse rakibi... Videodan anlaşılmaz. Oyununu izledikçe fikir sahibi olacağız artık.

Üst Alt