#12 Gustavo Assunçao - Sayfa 39 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Renktaşlar bu çocuğu scout filan izlemedi.Scoutların izlediği oyuncular alınamadı.Son dakika menajer önerisi transfer edildi.Terim bu çocuğu daha oynatmaz 1-2 ay. devre arasına doğru 2-3 maç görürüz ondan sonra geri döner.

Terim, Taylan'ın oynadığı bölgeye transfer yapılması gerektiğini Taylan eğer Kasımpaşaspor maçında hata yapmasaydı, farketmeyecekti sanırım. Apar topar, 1 hafta içinde bu çocuğu getirdiler. Şimdi de sanırım pek memnun değil, şans vermiyor kendisine.

Ama transfer edildi gün sorsan, evet terimin transfer listesindeydi. Bir iki yildir kendisini takip ediyorduk derler, belki demislerdir hatirlamiyorum ama eminimki buda panik transferi oldu, onun icin terimde kendisini pek tanimiyordu.

Belliki daha iyi bir oyuncu bekledi ama terim efendi kendisini begenmedi. Bir kac mac daha yedek bekletirse devre arasi mustafa gibi buda gider.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

gecen sene kerem oynasin diye yirtmistik kendimizi bu sene full oynuyor.baris oynamiyor diye laf edilmisti. sakatlanana kadar iyi sans buldu. benzeri gustavo icin de yasanacak ama ben bu cocugu kadroya koyup kimi kesecegiz onu dusunuyorum.

Marcao dönmeden hoca bunu oynatmaz çünkü çocuk oynayamaz bu düzende. Oynayabileceği tek yapı var, yönsüz bir oyuncu diyebiliriz. :)

yabancı açısından değil, pozisyon için söylemiştim üstat
4-2-3-1 gibi dizilip morutan'ı ortaya çekersek merkezde ikili olarak cicaldau ve berkan kalır.
dizilisi bilmem de hucum+os diagne halil morutan baris/kilinc cica berkan olmali. isin savunma tarafini ekstra mucadeleyle bertaraf ederiz de bu saydigim adamlardan 1i eksik olursa gol yollarinda cok zorluk cekeriz diye dusunuyorum mozart bilmem katilir misin

Üst Alt